Snacky pre vtáky

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Druh vtáka Príchuť
Filter

Snacky a krekry: 4 produkty

Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits

Versele Laga Piškóty so semienkami pre vtáky Prestige Biscuits, 6 ks

  • s vajíčkami a zdravými semienkami
  • podporujú kondíciu a vitalitu
  • ľahko stráviteľné a s vysokým obsahom energie
€ 4,39 (€ 0,73 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Krekry pre kanáriky Kräcker® - trio-mix vajce, ovocie, med

Vitakraft Krekry pre kanáriky Kräcker® -​ trio-​mix vajce, ovocie, med, 3 ks

  • s 3 rôznymi druhmi
  • z neošetreného prírodného dreva
  • bez pridaného cukru
€ 3,29 (€ 1,10 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Versele Laga Tyčinky pre andulky Prestige

Versele Laga Tyčinky pre andulky Prestige, Mixed Fruit & Flowers (60 g)

  • pre andulky
  • chrumkavé a pečené v rúre
  • 2 ks
€ 2,89 (€ 48,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krekry pre andulky Kräcker® - trio-mix banán, bylinky, kivi

Vitakraft Krekry pre andulky Kräcker® -​ trio-​mix banán, bylinky, kivi, 3 ks

  • 3 rôzne príchute
  • vybrané zložky vo vysokej kvalite
  • zábava zodpovedajúca prirodzeným potrebám
€ 2,66 € 2,81 (€ 0,89 / ks)

Doručenie do 07. októbra