Krmivo pre mačky žijúce vo vnútri aj vonku značky Royal Canin

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Životná fáza
Filter

Podľa životného štýlu: 1 - 30 z 35 produktov

Royal Canin Fussy Exigent

Royal Canin Fussy Exigent, 400 g

  • špeciálna kombinácia chutí
  • chrumkavý tvar krokety
  • podporuje normálnu funkciu močových ciest
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Sensible

Royal Canin Sensible, 10 kg

  • podporuje optimálne trávenie
  • stimuluje príjem potravy
  • dokonale sa hodí pre mačky s vysokými energetickými nárokmi
€ 101,69 € 112,99 (€ 10,17 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Sterilised 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Sterilised 12 x 85 g, 1.020 g

  • prispieva k udržaniu ideálnej hmotnosti
  • podporuje zdravú funkciu močových ciest
  • inštinktívne preferované, vynikajúca akceptácia
€ 24,13 € 26,82 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Sterilised

Royal Canin Sterilised, 400 g

  • prispieva k udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti
  • podporuje funkciu močových ciest
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu vďaka vysokému obsahu bielkovín
€ 8,88 € 9,87 (€ 22,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Digestive Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Digestive Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha podporovať optimálnu kvalitu stolice
  • podporuje zdravú rovnováhu črevnej flóry
  • prispieva k optimálnej kvalite stolice
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Indoor Sterilised 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Indoor Sterilised 12 x 85 g, 1.020 g

  • Inštinktívna preferencia mačky
  • Podporuje funkciu močových ciest
  • Podporuje zdravé trávenie
€ 21,49 (€ 21,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v želé Indoor Sterilised 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Indoor Sterilised 12 x 85 g, 1.020 g

  • inštinktívna preferencia mačky
  • podporuje funkciu močových ciest
  • podporuje zdravé trávenie
€ 21,49 (€ 21,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Instinctive

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Instinctive, 12 x 85g (1.020g)

  • inštinktívna preferencia mačky
  • podporuje funkciu močových ciest
  • podporuje udržanie ideálnej hmotnosti
€ 22,99 (€ 22,54 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Sensory Multipack 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Sensory Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • so všetkými tromi príchuťami v omáčke pre plný zmyslový zážitok
  • inštinktívne preferované mačkami
  • pomáha udržiavať zdravie močových ciest
€ 24,13 € 26,82 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v želé Instinctive 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Instinctive 12 x 85 g, 1.020 g

  • inštinktívna preferencia mačky
  • podporuje funkciu močových ciest
  • podporuje udržanie ideálnej hmotnosti
€ 22,99 (€ 22,54 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Ageing 11+

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Ageing 11+, 12 x 85g (1.020g)

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálne fungovanie tráviaceho systému
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Instinctive 7+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Instinctive 7+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • vitality komplex
  • inštinktívne uprednostňované
  • podporuje funkciu obličiek
€ 26,04 € 28,94 (€ 25,53 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Outdoor

Royal Canin Outdoor, 400 g

  • perfektne sa hodí pre aktívne mačky
  • podporuje bariérovú funkciu kože
  • podporuje kĺby a pohyblivosť
€ 8,88 € 9,87 (€ 22,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Ageing 15+

Royal Canin Ageing 15+, 2 kg

  • komplex HealthyAge7™ Advanced
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálne fungovanie kĺbov
€ 41,94 € 46,60 (€ 20,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Indoor

Royal Canin Indoor, 400 g

  • znižuje zápach stolice
  • ideálne pre domáce mačky vďaka miernemu obsahu kalórií
  • prispieva k zníženiu tvorby bezoárov
€ 8,88 € 9,87 (€ 22,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo Instinctive Mousse 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo Instinctive Mousse 12 x 85 g, 1.020 g

  • inštinktívna preferencia mačky
  • podporuje funkciu močových ciest
  • podporuje udržanie ideálnej hmotnosti
€ 20,32 € 22,58 (€ 19,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Fit

Royal Canin Fit, 400 g

  • poskytuje optimálny výživový profil
  • udržuje ideálnu hmotnosť
  • prispieva k zníženiu tvorby bezoárov
€ 8,88 € 9,87 (€ 22,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Ageing 11+

Royal Canin Ageing 11+, 400 g

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 11,42 € 12,69 (€ 28,55 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Outdoor 7+

Royal Canin Outdoor 7+, 400 g

  • vitality komplex
  • podporuje aktivitu
  • podporuje funkciu obličiek
€ 12,69 € 14,11 (€ 31,73 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Mokré krmivo v omáčke Ageing 15+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Ageing 15+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • komplex HealthyAge7™ Advanced
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Indoor 7+

Royal Canin Indoor 7+, 400 g

  • vitality komplex
  • znižuje zápach stolice
  • podporuje funkciu obličiek
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Mokré krmivo v želé 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé 12 x 85 g, 1.020 g

  • prispieva k udržaniu ideálnej hmotnosti
  • podporuje zdravú funkciu močových ciest
  • inštinktívne preferované, vynikajúca akceptácia
€ 24,13 € 26,82 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • obsahuje komplex vitality
  • podporuje funkciu obličiek
  • inštinktívna preferencia mačky od 7 rokov
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Indoor Longhair

Royal Canin Indoor Longhair, 400 g

  • znižuje tvorbu bezoárov
  • znižuje zápach stolice
  • zdravá koža a krásna srsť
€ 8,88 € 9,87 (€ 22,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Royal Canin Ageing Sterilised 11+

Royal Canin Ageing Sterilised 11+, 2 kg

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 40,66 € 45,18 (€ 20,33 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Mokré krmivo v omáčke Sensory Feel 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Sensory Feel 12 x 85 g, 1.020 g

  • stimuluje chuťové poháriky mačiek
  • špeciálna textúra
  • vybrané zložky
€ 24,13 € 26,82 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v želé Sensory Feel 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Sensory Feel 12 x 85 g, 1.020 g

  • stimuluje chuťové poháriky mačiek
  • špeciálna textúra
  • vybrané zložky
€ 24,13 € 26,82 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v želé Ageing 11+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Ageing 11+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • komplex HealthyAge7™
  • podporuje normálne trávenie
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v želé Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Indoor Sterilised 7+ / 12 x 85 g, 1.020 g

  • obsahuje komplex vitality
  • podporuje funkciu obličiek
  • inštinktívna preferencia mačky od 7 rokov
€ 21,60 € 24,00 (€ 21,18 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mokré krmivo v omáčke Sensory Taste 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Sensory Taste 12 x 85 g, 1.020 g

  • stimuluje vysoko vyvinutý chuťový zmysel mačiek
  • pomáha stimulovať mačacie zmysly a tým zintenzívniť zážitok z kŕmenia
  • inštinktívna preferencia mačky
€ 24,13 € 26,82 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra