Krmivo pre obzvlášť citlivé mačky od značky Royal Canin

Filtrovať a zoradiť

Cena Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Sensitive: 17 produktov

Royal Canin Dental Care

Royal Canin Dental Care, 400 g

  • obsahuje aktívnu výživovú látku, ktorá znižuje tvorbu zubného plaku
  • špeciálne vyvinuté granuly so špeciálnym účinkom zubnej kefky
  • overené výsledky
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Hair & Skin

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Hair & Skin, 12 x 85g (1.020g)

  • pomáha podporovať zdravú kožu
  • pomáha podporovať lesklú srsť
  • overené výsledky
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Digestive Care

Royal Canin Digestive Care, 400 g

  • pomáha podporovať zdravé trávenie
  • obsahuje ľahko stráviteľné bielkoviny, prebiotiká (FOS) a vlákninu
  • podporuje zdravú rovnováhu črevnej flóry
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Hair & Skin Care

Royal Canin Hair & Skin Care, 400 g

  • pomáha podporovať zdravú kožu
  • pomáha podporovať lesklú srsť
  • overené výsledky
€ 9,19 (€ 22,98 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v omáčke Light Weight Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Light Weight Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha obmedziť nadmerné priberanie na váhe
  • upravený obsah bielkovín pomáha udržiavať svalovú hmotu
  • obohatené o L-karnitín na podporu zdravého metabolizmu tukov
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v omáčke Hairball Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Hairball Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • vyvážená výživa na zníženie tvorby bezoárov
  • stimuluje činnosť čriev
  • overené výsledky
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Hairball Care

Royal Canin Hairball Care, 400 g

  • vyvážené zloženie živín na zníženie tvorby bezoárov
  • obsahuje prírodné vlákniny, ktoré stimulujú činnosť čriev
  • overené výsledky
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v želé Hair & Skin 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Hair & Skin 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha podporovať zdravú kožu
  • pomáha podporovať lesklú srsť
  • overené výsledky
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v želé Urinary Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Urinary Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha podporovať zdravie močových ciest
  • navrhnuté na podporu zdravej hladiny minerálov v močových cestách
  • overené výsledky
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v omáčke Appetite Control 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Appetite Control 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha kontrolovať žobrajúce správanie mačiek
  • obsahuje špeciálne upravený obsah bielkovín a tukov
  • špeciálny obsah vlhkosti na zlepšenie pocitu sýtosti
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Light Weight Care

Royal Canin Light Weight Care, 400 g

  • pomáha obmedziť nadmerné priberanie na váhe
  • obsahuje zmes vlákniny, ktorá podporuje pocit sýtosti mačky
  • prispôsobený obsah bielkovín pomáha udržiavať svalovú hmotu
€ 10,15 € 11,28 (€ 25,38 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Appetite Control

Royal Canin Appetite Control, 2 kg

  • pomáha kontrolovať žobranie u mačiek
  • obsahuje špeciálne upravený obsah bielkovín a tukov
  • špeciálny obsah vlhkosti pre zlepšenie pocitu sýtosti
€ 35,57 € 39,53 (€ 17,79 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v omáčke Urinary Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v omáčke Urinary Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha podporovať zdravie močových ciest
  • vyvážený obsah minerálov
  • nízke pH moču
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo Hair & Skin Mousse 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo Hair & Skin Mousse 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha podporovať zdravú pokožku
  • pomáha podporovať lesklú srsť
  • overené výsledky
€ 21,45 € 22,58 (€ 21,03 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Urinary Care

Royal Canin Urinary Care, 10 kg

  • pomáha podporovať zdravie močových ciest
  • vyvážený obsah minerálov
  • nízke pH moču
€ 141,99 (€ 14,20 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Mokré krmivo v želé Light Weight Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Light Weight Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • pomáha obmedziť nadmerné priberanie na váhe
  • upravený obsah bielkovín pomáha udržiavať svalovú hmotu
  • obohatené o L-karnitín na podporu zdravého metabolizmu tukov
€ 27,95 € 31,06 (€ 27,40 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo v želé Hairball Care 12 x 85 g

Royal Canin Mokré krmivo v želé Hairball Care 12 x 85 g, 1.020 g

  • vyvážená výživa na zníženie tvorby chlpových guličiek
  • stimuluje činnosť čriev
  • overené výsledky
€ 24,49 (€ 24,01 / kg)

Doručenie do 08. októbra