purapep

Prírodná podpora pre vášho štvornohého priateľa

Spoločnosť purapep vyvíja rozumné a inovatívne produkty starostlivosti a doplnky stravy pre potreby vášho štvornohého priateľa. Táto značka sa spolieha na prírodné zložky. Zakladateľky Julia a Diana do svojich výrobkov vkladajú nielen veľa odborných znalostí v oblasti výživy, zložiek a pohody, ale aj veľa lásky k zvieratám.

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Vlastnosti Oblasť použitia
Filter

purapep: 6 produktov

purapep Cardio Tabs pre psov

purapep Cardio Tabs pre psov, 300 g

  • vysoká dávka taurínu a L-karnitínu
  • obsahuje dôležité antioxidanty
  • vyrobené v Nemecku
€ 84,99 (€ 283,30 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

purapep Tablety pre psov "Comfort"

purapep Tablety pre psov "Comfort", 120 žuvacích tabliet

  • vo forme tabliet
  • s prírodným tryptofánom a B-vitamínmi
  • s hydinovou príchuťou
€ 70,99 (€ 236,63 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

purapep Comfort

purapep Comfort, 280 g

  • vo forme prášku
  • s prírodným tryptofánom a B-vitamínmi
  • bez umelých prísad
€ 59,49 (€ 212,46 / kg)

Doručenie do 06. októbra

purapep Balzam s manuka medom Care

purapep Balzam s manuka medom Care, 50 ml

  • starostlivosť a ochrana pokožky, ňufáka, uší a labiek
  • s 25 % manuka medu (MGO 250+) a bambuckým maslom
  • 100 % prírodné zložky, bezpečné na olizovanie
€ 22,99 (€ 459,80 / l)

Doručenie do 06. októbra

purapep Tuhé mydlo s manukovým olejom Care

purapep Tuhé mydlo s manukovým olejom Care

  • ručná výroba
  • 100 % prírodných zložiek
  • s manukovým, neemom a šalviovým olejom
€ 18,39

Doručenie do 06. októbra

Tuhý šampón pre psov s citrónovou trávou Care

purapep Tuhý šampón pre psov s citrónovou trávou Care, 60 g

  • 99,98 % prírodných zložiek
  • čistí a ošetruje
  • uľahčuje rozčesávanie
€ 18,39 (€ 306,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra