Suché krmivo pre širokú škálu potrieb mačiek
Sušené krmivo: 13 produktov
Perfect Fit Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg
- pre mačky citlivé na výživu
- vysoký obsah bielkovín
- nízky obsah sacharidov
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Senior 7+ bohaté na kuracie mäso, 750 g
- od 7 rokov
- s taurínom
- s prírodnými omega-3 mastnými kyselinami
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Indoor 1+ bohaté na kuracie mäso, 750 g
- s prírodnou vlákninou
- účinne proti tvorbe bezoárov
- menej kalórií
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)
- pre dospelé mačky
- vyvážené a výživné
- chrumkavé granuly
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Sensitive Dog 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg
- do hmotnosti 10 kg
- pre dospelé psy
- s príchuťou morčacieho mäsa
€ 12,46 € 13,12 (€ 8,90 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Senior Dog 10+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg
- pre psov od 10 rokov
- špeciálne pre malé a veľmi malé plemená
- podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 12,69 (€ 9,06 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Adult Dog 1+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg
- do hmotnosti 10 kg
- pre dospelé psy
- s príchuťou kuracieho mäsa
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Suché krmivo pre mačky Senior 7+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg
- komplexná podpora telesných funkcií
- receptúra prispôsobená veku
- s taurínom a prebiotikami
€ 11,29 (€ 8,06 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Senior 11+ bohaté na kuracie mäso, 750 g
- ideálne prispôsobené potrebám starších mačiek
- ideálne od 11 rokov
- s účinnou receptúrou Total-5
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Junior
- pre mačky od 3. mesiaca
- s kuracím mäsom, žalúdkami a obilninami
€ 7,76 € 8,17 (€ 10,35 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Sterile 1+ bohaté na kuracie mäso, 750 g
- pre dospelé mačky
- vyvážené a výživné
- s nízkym obsahom tuku a kalórií
€ 7,76 € 8,17 (€ 10,35 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Active 1+ bohaté na hovädzie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)
- pre dospelé mačky
- vyvážené a výživné
- s príchuťou hovädzieho mäsa
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Perfect Fit Adult 1+ proti tvorbe bezoárov s kuracím mäsom, 1,40 kg
- kompletné krmivo pre dospelé mačky
- s vybranými ingredienciami
- receptúra Perfect-Fit-Total-5
€ 9,89 (€ 7,06 / kg)
Doručenie do 07. októbra
Z nášho blogu:
Nové produkty:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Bezpečná platba
prostredníctvom SSL šifrovania