Perfect Fit

Krmivo pre mačky pre vitálny životný štýl

Perfect Fit je suché a vlhké krmivo pre mačky obohatené o antioxidanty, vitamíny a taurín. Uplatňuje holistický prístup, a tak podporuje vitálny životný štýl vo všetkých fázach života - od bystrého juniora až po pokojného seniora. Perfect Fit je značka spoločnosti Mars Incorporated.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia Balenie
Filter

Perfect Fit: 15 produktov

Kapsičky Sensitive 1+ PLUSPACK – 36 + 16 ks zdarma

Perfect Fit Kapsičky Sensitive 1+ PLUSPACK – 36 + 16 ks zdarma

  • s lososom a kuracím mäsom
  • obsahuje probiotiká
  • podporuje trávenie
€ 52,49 (€ 11,88 / kg)

Vypredané

Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso

Perfect Fit Krmivo Sensitive 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg

  • pre mačky citlivé na výživu
  • vysoký obsah bielkovín
  • nízky obsah sacharidov
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Senior 7+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Senior 7+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • od 7 rokov
  • s taurínom
  • s prírodnými omega-3 mastnými kyselinami
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Indoor 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Indoor 1+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • s prírodnou vlákninou
  • účinne proti tvorbe bezoárov
  • menej kalórií
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Adult 1+ bohaté na kuracie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • chrumkavé granuly
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Sensitive Dog 1+ bohaté na morčacie mäso

Perfect Fit Sensitive Dog 1+ bohaté na morčacie mäso, 1,40 kg

  • do hmotnosti 10 kg
  • pre dospelé psy
  • s príchuťou morčacieho mäsa
€ 12,46 € 13,12 (€ 8,90 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Senior Dog 10+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Senior Dog 10+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg

  • pre psov od 10 rokov
  • špeciálne pre malé a veľmi malé plemená
  • podporuje normálnu funkciu kĺbov
€ 12,69 (€ 9,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Adult Dog 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Adult Dog 1+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg

  • do hmotnosti 10 kg
  • pre dospelé psy
  • s príchuťou kuracieho mäsa
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo pre mačky Senior 7+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Suché krmivo pre mačky Senior 7+ bohaté na kuracie mäso, 1,40 kg

  • komplexná podpora telesných funkcií
  • receptúra prispôsobená veku
  • s taurínom a prebiotikami
€ 11,29 (€ 8,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Senior 11+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Senior 11+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • ideálne prispôsobené potrebám starších mačiek
  • ideálne od 11 rokov
  • s účinnou receptúrou Total-5
€ 8,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Junior <1 bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Junior

  • pre mačky od 3. mesiaca
  • s kuracím mäsom, žalúdkami a obilninami
€ 7,76 € 8,17 (€ 10,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Sterile 1+ bohaté na kuracie mäso

Perfect Fit Sterile 1+ bohaté na kuracie mäso, 750 g

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • s nízkym obsahom tuku a kalórií
€ 7,76 € 8,17 (€ 10,35 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Perfect Fit Active 1+ bohaté na hovädzie mäso

Perfect Fit Active 1+ bohaté na hovädzie mäso, 1,4 kg (1,40 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vyvážené a výživné
  • s príchuťou hovädzieho mäsa
€ 13,19 (€ 9,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Natural Vitality Adult 1+ s kuracím a morčacím mäsom

Perfect Fit Natural Vitality Adult 1+ s kuracím a morčacím mäsom, 300 g

  • z prírodných ingrediencií
  • bielkoviny živočíšneho pôvodu
  • bez obilnín
€ 6,39 (€ 21,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Adult 1+ proti tvorbe bezoárov s kuracím mäsom

Perfect Fit Adult 1+ proti tvorbe bezoárov s kuracím mäsom, 1,40 kg

  • kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • s vybranými ingredienciami
  • receptúra Perfect-Fit-Total-5
€ 9,89 (€ 7,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra