Suché krmivo Leonardo

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Suché krmivo: 16 produktov

Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef

Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 35,49 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom fresh Duck

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom fresh Duck, 4 kg

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 67,99 (€ 17,00 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Leonardo Suché krmivo s lososom fresh Salmon

Leonardo Suché krmivo s lososom fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • s 85 % čerstvého mäsa
  • 15 % holistických zložiek
  • s vysokokvalitnými bielkovinami
€ 35,49 (€ 23,66 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom Adult

Leonardo Suché krmivo s kačacím mäsom Adult, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou, chia semienkami a krillom
  • vyrobené v Nemecku
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo Senior

Leonardo Suché krmivo Senior, 300 g

  • od 10 rokov
  • s hydinou, krillom a semienkami chia
  • znížená energetická hodnota
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s lososom a bez obilnín Adult

Leonardo Suché krmivo s lososom a bez obilnín Adult, 1,80 kg

  • pre dospelé mačky
  • ideálne pri potravinovej intolerancii
  • s lososom, krillom, amarantom a chia semienkami
€ 35,49 (€ 19,72 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Adult Maxi

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Adult Maxi, 300 g

  • pre mačky veľkých plemien
  • ideálne pri potravinovej intolerancii
  • s hydinou, amarantom, semienkami chia a krillom
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo s rybou Adult

Leonardo Suché krmivo s rybou Adult, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s lososom, krillom a chia semienkami
  • vyrobené v Nemecku
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

  • s hydinou, krillom a chia semienkami
  • vysoký obsah bielkovín
  • znížená energetická hodnota
€ 72,49 (€ 9,67 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Leonardo Suché krmivo Adult Complete 32/16

Leonardo Suché krmivo Adult Complete 32/16, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s hydinou, ľanovými semienkami, pivovarskými kvasnicami a sladom
  • s nízkym obsahom energie
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo Kitten

Leonardo Suché krmivo Kitten, 1,80 kg

  • do prvého roku života
  • s hydinou a chia semienkami
  • s prírodnými výťažkami z kvasníc
€ 33,49 (€ 18,61 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hydinou a bez obilnín Adult

Leonardo Suché krmivo s hydinou a bez obilnín Adult, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • ideálne pri potravinovej intolerancii
  • s hydinou, krillom, amarantom a chia semienkami
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Kitten

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Kitten, 1,80 kg

  • do prvého roku života
  • s hydinou, krillom, amarantom a makrelou
  • vyrobené v Nemecku
€ 32,49 (€ 18,05 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo s jahňacím mäsom Adult

Leonardo Suché krmivo s jahňacím mäsom Adult, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s jahňacím mäsom, chia semienkami a krillom
  • vyrobené v Nemecku
€ 7,09 (€ 23,63 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kitten Granula-Start

Leonardo Kitten Granula-​Start, 1 kg

  • pre mačiatka
  • s príchuťou hydiny
  • malá veľkosť 2 - 4 mm
€ 24,99 (€ 24,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Senior

Leonardo Suché krmivo bez obilnín Senior, 300 g

  • pre staršie mačky
  • s čerstvým lososom
  • ideálne pri neznášanlivosti
€ 8,49 (€ 28,30 / kg)

Doručenie do 23. októbra