Mokré krmivo Leonardo

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza
Filter

Mokré krmivo: 1 - 30 z 41 produktov

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s králičím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s králičím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kuracie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička kuracie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • kuracia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s bažantím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s bažantím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička hovädzie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička hovädzie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s hydinou a vajcom

Leonardo Kapsička s hydinou a vajcom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s divinou a čučoriedkami

Leonardo Kapsička s divinou a čučoriedkami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom Senior

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom Senior, 85 g

  • pre staršie mačky
  • s kuracím mäsom, tekvicou a lososovým olejom
  • zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička jahňacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička jahňacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kačacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička kačacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička morčacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička morčacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Superior Selection kuracie mäso so špenátom

Leonardo Superior Selection kuracie mäso so špenátom, 200 g

  • kuracie mäso, vnútornosti a špenát
  • s lososovým olejom
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Superior Selection kačacie a kuracie mäso

Leonardo Superior Selection kačacie a kuracie mäso, 200 g

  • kuracie a kačacie mäso, vnútornosti a mrkva
  • s lososovým olejom
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Konzerva morčacie mäso + extra filet

Leonardo Konzerva morčacie mäso + extra filet, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a umelých látok
  • vyrobené v Nemecku
€ 5,69 (€ 14,23 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Superior Selection morčacie mäso so pstruhom

Leonardo Superior Selection morčacie mäso so pstruhom, 200 g

  • morčacie mäso, pstruh a brusnice
  • s lososovým olejom
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,89 (€ 14,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s byvolím mäsom a čučoriedkami

Leonardo Kapsička s byvolím mäsom a čučoriedkami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 800 g

  • s hydinou
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 6,39 (€ 7,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s teľacím mäsom a zeleninou

Leonardo Kapsička s teľacím mäsom a zeleninou, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s morčacím mäsom pur

Leonardo Kapsička s morčacím mäsom pur, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Konzerva králičie mäso

Leonardo Konzerva králičie mäso, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s králikom
  • bez cukru a obilnín
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Konzerva hovädzie mäso

Leonardo Konzerva hovädzie mäso, 800 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
  • bez cukru a obilnín
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Konzerva morské ryby

Leonardo Konzerva morské ryby, 800 g

  • pre dospelé mačky
  • s morskými rybami
  • bez cukru a obilnín
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s hydinou Kitten

Leonardo Kapsička s hydinou Kitten, 85 g

  • pre mladé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Konzerva kuracie mäso + extra filet

Leonardo Konzerva kuracie mäso + extra filet, 200 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a umelých látok
  • vyrobené v Nemecku
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička "Mäsové menu"

Leonardo Kapsička "Mäsové menu", 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s hovädzím mäsom pur

Leonardo Kapsička s hovädzím mäsom pur, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s kačacím mäsom a syrom

Leonardo Kapsička s kačacím mäsom a syrom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s teľacím mäsom Senior

Leonardo Kapsička s teľacím mäsom Senior, 85 g

  • pre staršie mačky
  • s teľacím mäsom, tekvicou a lososovým olejom
  • zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kapsička s jahňacím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s jahňacím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Leonardo Kozerva pečeň

Leonardo Kozerva pečeň, 400 g

  • pre dospelé mačky
  • s pečeňou
  • bez cukru a obilnín
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra