Produkty na starostlivosť očí a uší psov

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Oči a uši: 5 produktov

Canosept Návleky na prst na starostlivosť o uši

Canosept Návleky na prst na starostlivosť o uši, 50 ks

  • čistenie a dezodorizácia
  • jednoduché používanie
  • na vonkajší zvukovod
€ 13,96 € 15,52 (€ 0,28 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Canosept Starostlivosť o oči

Canosept Starostlivosť o oči, 120 ml

  • pH-neutrálne zloženie bez parfumácie
  • extrakt z lieskových orieškov a nevädze
  • určené na okolie očí
€ 13,96 € 15,52 (€ 116,33 / l)

Doručenie do 08. októbra

Canosept Tampóny na starostlivosť o oči

Canosept Tampóny na starostlivosť o oči, 100 ks

  • jednoduché použitie
  • jemný extrakt z aloe vera
  • šetrné k citlivej pokožke
€ 13,96 € 15,52 (€ 0,14 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Canosept Čistič uší

Canosept Čistič uší, 125 ml

  • uvoľňuje nečistoty a ušný maz
  • čistiaci, dezodoračný a premasťujúci účinok
  • príjemný pri svrbení
€ 13,96 € 15,52 (€ 111,68 / l)

Doručenie do 08. októbra

Feele Starostlivosť o uši "Ohrenfee"

Feele Starostlivosť o uši "Ohrenfee", 50 ml

  • pre psy a mačky
  • obsahuje cenné rastlinné látky
  • s malinovým octom
€ 40,99 (€ 819,80 / l)

Doručenie do 08. októbra