Dentálna hygiena psov

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Dentálna hygiena: 6 produktov

Canosept Sada na čistenie zubov pre psov

Canosept Sada na čistenie zubov pre psov

  • 1x prstová kefka
  • 1x trojhlavá zubná kefka
  • 1x zubná pasta Dental Gel
€ 24,49

Doručenie do 08. októbra

Canosept Návleky na prst na čistenie zubov

Canosept Návleky na prst na čistenie zubov, 50 ks

  • jednoduché čistenie
  • pre celý chrup psa
  • praktické na cesty
€ 13,96 € 15,52 (€ 0,28 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Canosept Starostlivosť o chrup psa

Canosept Starostlivosť o chrup psa, 100 ml

  • jednoduché čistenie zubov psa
  • pomáha pri zápachu z úst
  • jednoduché použitie
€ 13,96 € 15,52 (€ 139,60 / l)

Doručenie do 08. októbra

Canosept Zubná kefka s 3 hlavicami

Canosept Zubná kefka s 3 hlavicami

  • jednoduchá manipulácia
  • s ergonomickou rukoväťou
  • odporúčaná veterinármi
€ 10,15 € 11,28

Doručenie do 08. októbra

Canosept Zubné kefky na prst

Canosept Zubné kefky na prst, 3 ks

  • ideálne na navykanie
  • pre jemnú ústnu hygienu
  • opakovane použiteľné
€ 14,19 (€ 4,73 / ks)

Doručenie do 08. októbra

Canosept Zubná pasta Dental Gel

Canosept Zubná pasta Dental Gel, 100 g

  • s mätou pre svieži dych
  • bez pridaného cukru, fluoridu a xylitolu
  • odporúčaná veterinármi
€ 14,19 (€ 141,90 / kg)

Doručenie do 23. októbra