Hlavné suché krmivo pre mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia
Filter

Suché krmivo: 26 produktov

Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care, 1,50 kg

  • od 5. týždňa života
  • extra malé granuly
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten, 300 g

  • pre mačky od veku 5 týždňov
  • s extra malými granulami
  • pre harmonický rast
€ 5,34 € 5,63 (€ 17,80 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Stomach & Intestines

Happy Cat Suché krmivo Care Stomach & Intestines, 4 kg

  • pre dospelé mačky
  • pri poruchách trávenia
  • neobsahuje lepok
€ 38,49 (€ 9,62 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hydinou, rybou a jahňacinou "Minkas Perfect Mix"

Happy Cat Suché krmivo s hydinou, rybou a jahňacinou "Minkas Perfect Mix", 1,5 kg (1,50 kg)

  • pre dospelé mačky
  • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • s jukou pre zníženie zápachu stolice
€ 9,89 (€ 6,59 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom, 10 kg

  • pre dospelé mačky
  • môže znížiť tvorbu bezoárov
  • na kožu a srsť
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care, 1,5 kg (1,50 kg)

  • pre mladé mačky od veku 13 týždňov
  • malé granulky
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo Minkas Hairball Control Hydina

Happy Cat Suché krmivo Minkas Hairball Control Hydina, 500 g

  • pre dospelé mačky
  • pri problémoch s tvorbou chlpových bezoárov
  • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
€ 5,69 (€ 11,38 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
  • s s červenou repou a šalviou
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Junior

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Junior, 10 kg

  • od 4 do 12 mesiacov
  • so zinkom a vitamínom C
  • aj pre sterilizované mačiatka
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre dospelé mačky
  • s jahňacím proteínom
  • s hráškom a koriandrom
€ 15,59 (€ 11,99 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp Sterilised

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp Sterilised, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre kastrované/sterilizované mačky
  • s hovädzím mäsom, rozmarínom a ostropestrecom mariánskym
  • len 10,5 % tuku
€ 15,59 (€ 11,99 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Senior

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Senior, 300 g

  • od 8 rokov
  • upravený obsah minerálov a bielkovín
  • bohaté na vlákninu
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vhodné aj pre mačky citlivé na výživu
  • neobsahuje obilniny
€ 16,99 (€ 13,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou

Happy Cat Suché krmivo s hydinou, 10 kg

  • pre dospelé mačky
  • 85 % živočíšnych bielkovín
  • bez umelých prísad
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 18. novembra

Suché krmivo s atlantickým lososom Senior

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom Senior, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od 8 rokov
  • upravený obsah minerálov a bielkovín
  • bohaté na vlákninu
€ 13,40 € 14,11 (€ 10,31 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp Indoor

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp Indoor, 4 kg

  • pre mačky žijúce vo vnútri
  • bohaté na živočíšne bielkoviny
  • s vyváženým obsahom tuku
€ 35,49 (€ 8,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Light

Happy Cat Suché krmivo Care Light, 1,30 kg

  • pre dospelé mačky
  • pre mačky s nadváhou
  • s nasycujúcou vlákninou
€ 14,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Sterilised

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Sterilised, 10 kg

  • pre kastrované/sterilizované mačky
  • menej tuku
  • bez cukru
€ 56,49 (€ 5,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Urinary Control

Happy Cat Suché krmivo Care Urinary Control, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od veku 1 roka
  • pri problémoch s močovými cestami
  • so 69 % živočíšnych bielkovín
€ 18,39 (€ 14,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s atlantickým lososom Sterilised

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom Sterilised, 10 kg

  • pre kastrované/sterilizované mačky
  • s atlantickým lososom, rozmarínom a ostropestrecom mariánskym
  • len 10,5 % tuku
€ 84,99 (€ 8,50 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 07. októbra

Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Sterilised

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Sterilised, 4 kg

  • pre kastrované/sterilizované mačky
  • s jahňacím mäsom, rozmarínom a ostropestrecom mariánskym
  • len 10,5 % tuku
€ 39,99 (€ 10,00 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Kidney

Happy Cat Suché krmivo Care Kidney, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od 1 roka
  • pri chronickej obličkovej nedostatočnosti
  • upravený obsah bielkovín
€ 18,39 (€ 14,15 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Skin & Coat

Happy Cat Suché krmivo Care Skin & Coat, 1,30 kg

  • pre mačky s citlivou kožou
  • ideálne aj pre dlhosrsté mačky
  • s vitamínmi A a B, biotínom a zinkom
€ 16,99 (€ 13,07 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Suché krmivo s atlantickým lososom Indoor

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom Indoor, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre mačky žijúce vo vnútri
  • s vyrovnaným obsahom tuku
  • bohaté na živočíšne bielkoviny
€ 14,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom Junior

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom Junior, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od 4 do 12 mesiacov
  • so zinkom a vitamínom C
  • aj pre sterilizované mačiatka
€ 14,19 (€ 10,92 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Suché krmivo s hydinou Minkas Urinary Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Urinary Care, 500 g

  • s cennými vitamínmi
  • pre vyváženú hodnotu moču
  • znížený obsah horčíka a fosforu
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 18. novembra