Happy Cat

Vynikajúce krmivo pre mačky vo všetkých životných fázach

Regionálne suroviny najvyššej kvality a šetrné výrobné postupy umožňujú výživné a vyvážené jedlá pre každú potrebu: či už ide o mačiatka, staršie mačky alebo tie s nadváhou. Traditional family life ponúka majiteľom mačiek už viac ako 50 rokov veľký výber vynikajúcich výrobkov.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza Oblasť použitia Balenie
Filter

Happy Cat: 1 - 30 z 49 produktov

Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Kitten Care, 1,50 kg

  • od 5. týždňa života
  • extra malé granuly
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Kitten, 300 g

  • pre mačky od veku 5 týždňov
  • s extra malými granulami
  • pre harmonický rast
€ 5,34 € 5,63 (€ 17,80 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s kačacím mäsom Meat in Sauce

Happy Cat Kapsička s kačacím mäsom Meat in Sauce, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodné pre sterilizované/kastrované mačky
  • poskytuje dostatok tekutín
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s hydinou Meat in Sauce Kitten

Happy Cat Kapsička s hydinou Meat in Sauce Kitten, 85 g

  • pre mačiatka a mladé mačky
  • jemné sústa
  • v omáčke
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Stomach & Intestines

Happy Cat Suché krmivo Care Stomach & Intestines, 4 kg

  • pre dospelé mačky
  • pri poruchách trávenia
  • neobsahuje lepok
€ 38,49 (€ 9,62 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s hydinou Meat in Sauce

Happy Cat Kapsička s hydinou Meat in Sauce, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodné pre sterilizované/kastrované mačky
  • poskytuje dostatok tekutín
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hydinou, rybou a jahňacinou "Minkas Perfect Mix"

Happy Cat Suché krmivo s hydinou, rybou a jahňacinou "Minkas Perfect Mix", 1,5 kg (1,50 kg)

  • pre dospelé mačky
  • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • s jukou pre zníženie zápachu stolice
€ 9,89 (€ 6,59 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom

Happy Cat Suché krmivo s atlantickým lososom, 10 kg

  • pre dospelé mačky
  • môže znížiť tvorbu bezoárov
  • na kožu a srsť
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Minkas Junior Care, 1,5 kg (1,50 kg)

  • pre mladé mačky od veku 13 týždňov
  • malé granulky
  • s yucca schidigera
€ 9,37 € 9,87 (€ 6,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo Minkas Hairball Control Hydina

Happy Cat Suché krmivo Minkas Hairball Control Hydina, 500 g

  • pre dospelé mačky
  • pri problémoch s tvorbou chlpových bezoárov
  • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
€ 5,69 (€ 11,38 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsička Meat in Sauce Stomach & Intestines

Happy Cat Kapsička Meat in Sauce Stomach & Intestines, 85 g

  • pre mačky s citlivým trávením
  • s jemnými kúskami
  • v omáčke
€ 1,45 € 1,53 (€ 17,06 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Crunchy Snack s atlantickým lososom

Happy Cat Crunchy Snack s atlantickým lososom, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • aj pre kastrované/sterilizované mačky
  • uzatvárateľné balenie
€ 4,79 (€ 68,43 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp, 300 g

  • pre dospelé mačky
  • s hovädzím mäsom
  • s s červenou repou a šalviou
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Crunchy Snack s morskou treskou

Happy Cat Crunchy Snack s morskou treskou, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodný aj pre kastrované/sterilizované mačky
  • uzatvárateľné balenie
€ 4,54 € 4,78 (€ 64,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Junior

Happy Cat Suché krmivo s hydinou Junior, 10 kg

  • od 4 do 12 mesiacov
  • so zinkom a vitamínom C
  • aj pre sterilizované mačiatka
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Happy Cat Crunchy Snack s hydinou

Happy Cat Crunchy Snack s hydinou, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodný aj pre kastrované/sterilizované mačky
  • uzatvárateľné balenie
€ 4,79 (€ 68,43 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Bio kapsička s kuracím mäsom

Happy Cat Bio kapsička s kuracím mäsom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bio kvalita
  • bez cukru a sóje
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s hydinou

Happy Cat Suché krmivo s hydinou, 10 kg

  • pre dospelé mačky
  • 85 % živočíšnych bielkovín
  • bez umelých prísad
€ 70,99 (€ 7,10 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 18. novembra

Happy Cat Bio kapsička s hovädzím mäsom

Happy Cat Bio kapsička s hovädzím mäsom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bio kvalita
  • bez cukru a sóje
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre dospelé mačky
  • s jahňacím proteínom
  • s hráškom a koriandrom
€ 15,59 (€ 11,99 / kg)

Doručenie do 18. novembra

Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Senior

Happy Cat Suché krmivo s jahňacím z pasienkov Senior, 300 g

  • od 8 rokov
  • upravený obsah minerálov a bielkovín
  • bohaté na vlákninu
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Kapsička s kačacím mäsom Meat in Sauce Kitten

Happy Cat Kapsička s kačacím mäsom Meat in Sauce Kitten, 85 g

  • pre mačiatka a mladé mačky
  • jemné sústa
  • v omáčke
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom

Happy Cat Suché krmivo s kačacím mäsom, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre dospelé mačky
  • vhodné aj pre mačky citlivé na výživu
  • neobsahuje obilniny
€ 16,99 (€ 13,07 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp Sterilised

Happy Cat Suché krmivo s hovädzím mäsom z Álp Sterilised, 1,3 kg (1,30 kg)

  • pre kastrované/sterilizované mačky
  • s hovädzím mäsom, rozmarínom a ostropestrecom mariánskym
  • len 10,5 % tuku
€ 15,59 (€ 11,99 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s hovädzím mäsom Meat in Sauce

Happy Cat Kapsička s hovädzím mäsom Meat in Sauce, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodné pre sterilizované/kastrované mačky
  • poskytuje dostatok tekutín
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička so pstruhom Meat in Sauce

Happy Cat Kapsička so pstruhom Meat in Sauce, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodné pre sterilizované/kastrované mačky
  • poskytuje dostatok tekutín
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s lososom Meat in Sauce

Happy Cat Kapsička s lososom Meat in Sauce, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • pre sterilizované/kastrované mačky
  • poskytuje dostatok tekutín
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Bio kapsička s kuracím a morčacím mäsom

Happy Cat Bio kapsička s kuracím a morčacím mäsom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bio kvalita
  • bez cukru a sóje
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Kapsička s jahňacím mäsom Meat in Sauce

Happy Cat Kapsička s jahňacím mäsom Meat in Sauce, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • vhodné pre sterilizované/kastrované mačky
  • poskytuje dostatok tekutín
€ 1,39 (€ 16,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Happy Cat Suché krmivo Care Urinary Control

Happy Cat Suché krmivo Care Urinary Control, 1,3 kg (1,30 kg)

  • od veku 1 roka
  • pri problémoch s močovými cestami
  • so 69 % živočíšnych bielkovín
€ 18,39 (€ 14,15 / kg)

Doručenie do 18. novembra