Gevo Lojové gule (vedierko), 2,70 kg

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s vysokým obsahom tuku

€ 9,89

(€ 3,66 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 2,70 kg

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • mnoho hrubých komponentov
  • vysoký obsah bielkovín
  • obsah: 30 ks

Často nakupované spolu s Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo, 3 kg

Gevo Lojové gule (vedierko), 2,70 kg € 9,89 (€ 3,66 / kg)
Kornwelt Jeitler Prémiové celoročné krmivo, 3 kg € 17,42 (€ 5,81 / kg)
Celková cena: € 27,31
Popis

  • Vysokokvalitné gule.
  • Vynikajúca konzistencia vďaka vysokému podielu hrubých zložiek.
  • Vyrobené z ovsených a pšeničných vločiek potravinárskej kvality, arašidových lupienkov bohatých na energiu a tuk, slnečnicových semienok, hovädzieho loja a bravčovej masti.
  • Bohaté na vysoko stráviteľný tuk a cenné bielkoviny.
  • Ideálne na chladné obdobie.
  • Obsah: 30 ks (bez sieťky).
Č. produktu: XEV-MUE-900309
Obsah: 2,70 kg
EAN: 4250774516818
Č. výrobcu: 900309
Značky: Gevo
Deklarácia krmiva: doplnkové
Vlastnosti produktu: proteínový
Zloženie

Obilné vločky, Semená, Hovädzí loj, Bravčová masť, Minerálne látky, Arašidy

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 11,5 %
Hrubá vláknina 10 %
Surové oleje a tuky 35 %
Surový popol 16,8 %
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Gevo Lojové gule (vedierko)