Krmivo pre vtáky od spoločnosti Gevo

Krmivo pre voľne žijúce a záhradné vtáky

Spoločnosť Gevo ponúka vysokokvalitné krmivo pre voľne žijúce a záhradné vtáky, ktoré svojimi druhovo vhodnými receptúrami spĺňa potreby rôznych druhov vtákov.

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Vlastnosti
Filter

Gevo: 13 produktov

Gevo Lojové gule

Gevo Lojové gule, 9 kg

  • mnoho hrubých komponentov
  • bohaté na tuk a bielkoviny
  • obsah: 100 ks
€ 28,49 (€ 3,17 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Lojové gule (vedierko)

Gevo Lojové gule (vedierko), 2,70 kg

  • mnoho hrubých komponentov
  • vysoký obsah bielkovín
  • obsah: 30 ks
€ 9,89 (€ 3,66 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vedierko)

Gevo Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vedierko), 5 kg

  • prémiová kvalita
  • komponenty bez kože
  • vysoká akceptovateľnosť
€ 16,99 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vedierko)

Gevo Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vedierko), 5 kg

  • so semienkami, obilninami, orechmi a hmyzom
  • vysoký obsah bielkovín a vitamínov
  • veľmi chutné
€ 26,99 (€ 5,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vrecko)

Gevo Krmivo pre voľne žijúce vtáky s hmyzom (vrecko), 2,50 kg

  • so semienkami, obilninami, orechmi a hmyzom
  • vysoký obsah bielkovín a vitamínov
  • veľmi chutné
€ 14,19 (€ 5,68 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Lojové gule s hmyzom

Gevo Lojové gule s hmyzom, 2,70 kg

  • na celoročné kŕmenie
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
  • obsah: 30 ks
€ 15,59 (€ 5,77 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky (vedierko)

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky (vedierko), 5 kg

  • vysokokvalitná zmes obilia
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
  • ľahko stráviteľné
€ 16,99 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmná zmes pre voľne žijúce vtáky (vedierko)

Gevo Krmná zmes pre voľne žijúce vtáky (vedierko), 5 kg

  • vysoká kvalita
  • s lahodnými hrozienkami
  • vysoký obsah bielkovín a tukov
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Celoročné lojové gule

Gevo Celoročné lojové gule, 2,70 kg

  • s vybranými zložkami
  • môže podporiť normálnu úspešnosť chovu
  • obsah: 30 ks
€ 14,19 (€ 5,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Prémiové tukové krmivo

Gevo Prémiové tukové krmivo, 5 kg

  • s kvalitnými obilninami
  • obsahuje arašidy a sultánky
€ 15,59 (€ 3,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Slnečnicové semienka lúpané

Gevo Slnečnicové semienka lúpané, 2,50 kg

  • s vysoko stráviteľným tukom
  • vysoký obsah bielkovín
  • veľmi chutné
€ 8,49 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky

Gevo Prémiové krmivo pre sýkorky, 2,50 kg

  • so zrnami a semienkami
  • vysoký obsah tuku a bielkovín
  • vysoká kvalita
€ 8,49 (€ 3,40 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vrecko)

Gevo Krmivo pre záhradné vtáky bez šupiek (vrecko), 2,50 kg

  • prémiová kvalita
  • komponenty bez kože
  • so semienkami, obilninami, orechmi a ovocím
€ 9,89 (€ 3,96 / kg)

Doručenie do 23. októbra