Kŕmne zmesi a pelety značky duvoplus

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Vlastnosti
Filter

Krmivo: 4 produkty

Duvoplus Chicken Mix

Duvoplus Chicken Mix, 20 kg (1 vrece)

  • pre nosnice
  • so semenami a zrnami
  • obsahuje hrášok a drvenú kukuricu
€ 28,49 (€ 1,42 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané

Duvoplus Arašidy lúpané, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 42,49 (€ 8,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty, 20 kg

  • vyvážená zmes
  • semená, zrná a drvená kukurica
  • obohatená o hrášok a slnečnicové semienka
€ 31,49 (€ 1,57 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané Extra

Duvoplus Arašidy lúpané Extra, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 35,49 (€ 7,10 / kg)

Doručenie do 23. októbra