Duvoplus

Špecialista pre majiteľov domácich zvierat a hobby farmárov

Spoločnosť duvoplus je súčasťou skupiny LaroyGroup a špecializuje sa na druhovo vhodnú starostlivosť o domáce zvieratá. Náš sortiment zahŕňa všetko pre hlodavce, voľne žijúce vtáky a hobby chovateľov. Spoločnosť duvoplus zabezpečuje vysoko kvalitné materiály a suroviny v každom produkte a používa iba bezpečné látky na povrchové úpravy a pod.

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Malé zvieratá
Filter

Duvoplus: 13 produktov

Duvoplus Chicken Mix

Duvoplus Chicken Mix, 20 kg (1 vrece)

  • pre nosnice
  • so semenami a zrnami
  • obsahuje hrášok a drvenú kukuricu
€ 28,49 (€ 1,42 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Duvoplus Nylonový obojok Flash USB žltý

Duvoplus Nylonový obojok Flash USB žltý, M

  • z nylonu
  • s blikajúcim a nepretržitým svetlom
  • viditeľnosť do 500 m
€ 10,15 € 16,93

Doručenie do 06. októbra

Duvoplus Nylonový obojok Flash USB červený

Duvoplus Nylonový obojok Flash USB červený, M

  • z nylonu
  • s blikajúcim a nepretržitým svetlom
  • viditeľnosť do 500 m
€ 10,15 € 16,93

Doručenie do 06. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané

Duvoplus Arašidy lúpané, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 42,49 (€ 8,50 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Extra široký svietiaci obojok Flash Maxi USB červený

Duvoplus Extra široký svietiaci obojok Flash Maxi USB červený, L

  • zo silikónu
  • s 3 svetelnými režimami
  • vodotesný a ľahko sa pripevňuje
€ 12,70 € 21,17

Doručenie do 06. októbra

Duvoplus Nylonový obojok Flash USB zelený

Duvoplus Nylonový obojok Flash USB zelený, L

  • z nylonu
  • s blikajúcim a nepretržitým svetlom
  • viditeľnosť do 500 m
€ 11,00 € 18,34

Doručenie do 06. októbra

Duvoplus Miska na krmivo Stone bunny paw

Duvoplus Miska na krmivo Stone bunny paw, L

  • vysokokvalitná keramika s glazúrovaným povrchom
  • pevná a robustná
  • ideálna pre králiky a hlodavce
€ 11,29

Doručenie do 20. októbra

Duvoplus Silikónový obojok Flash USB červený

Duvoplus Silikónový obojok Flash USB červený, L

  • zo silikónu
  • s blikajúcim a nepretržitým svetlom
  • viditeľnosť do 500 m
€ 10,15 € 16,93

Doručenie do 06. októbra

Šmolkovská klietka pre hlodavce Harmony 80 x 50 x 58 cm

Duvoplus Šmolkovská klietka pre hlodavce Harmony 80 x 50 x 58 cm

  • klietka pre hlodavce so zábavnou zadnou stenou
  • vrátane príslušenstva
  • odnímateľné veko
€ 183,99

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Duvoplus Silikónový obojok Flash USB žltý

Duvoplus Silikónový obojok Flash USB žltý, M

  • zo silikónu
  • s blikajúcim a nepretržitým svetlom
  • viditeľnosť do 500 m
€ 14,19

Vypredané

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty

Duvoplus Zmes pre hrdličky a bažanty, 20 kg

  • vyvážená zmes
  • semená, zrná a drvená kukurica
  • obohatená o hrášok a slnečnicové semienka
€ 31,49 (€ 1,57 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Duvoplus Arašidy lúpané Extra

Duvoplus Arašidy lúpané Extra, 5 kg

  • pre záhradné vtáctvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • olúpané a očistené
€ 35,49 (€ 7,10 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Duvoplus Prepravný box Touring 28

Duvoplus Prepravný box Touring 28, Navy

  • ergonomická rukoväť
  • vetracie otvory po celom obvode
  • prístup zhora
€ 18,39

Doručenie do 22. októbra