catz finefood Morčacie, kuracie mäso a losos Fillets N° 405, 85 g

Gurmánske sústa v jemnom želé

€ 2,89

(€ 34,00 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 85 g

Na sklade od: 21. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do piatok, 23. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • s najlepšími kúskami filiet
  • bez obilnín a lepku

Často nakupované spolu s Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 4 kg

catz finefood Morčacie, kuracie mäso a losos Fillets N° 405, 85 g € 2,89 (€ 34,00 / kg)
Leonardo Suché krmivo s hovädzím mäsom fresh Beef, 4 kg € 67,99 (€ 17,00 / kg)
Celková cena: € 70,88
Popis

Toto exkluzívne mokré krmivo rozpradie aj tie najrozmaznanejšie mačky, pretože s jemnými filetami ako základnou zložkou dostávajú tie najlepšie kúsky mäsa. Táto druhovo vhodne zostavená pochúťka, doplnená o vnútornosti, minerálne látky, vybrané oleje a chia semienka, nadchne aj skutočných gurmánov, ktorí sa uspokojia len s tým najlepším.

Vlastnosti

  • Prémiové kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • Receptúra vhodná pre daný druh
  • S najlepšími kúskami filiet v textúre „all-meat“ ako základnou zložkou
  • Vhodné aj pre nutrične citlivé mačky
  • S morkou, lososom, chia semienkami a lososovým olejom
  • V lahodnom želé
  • S chia semienkami na podporu normálneho trávenia
  • Bez obilnín, lepku, pridaného cukru, atraktantov, zvýrazňovačov chuti, ako aj umelých aróm, farbív a konzervačných látok
  • Bez testovania na zvieratách a bez GMO
  • Transparentná deklarácia všetkých zložiek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Nemecku

Odporúčané kŕmenie

  • Denne 3 - 5 % telesnej hmotnosti mačky denne.
  • Skutočné množstvo krmiva prispôsobte plemenu, veľkosti, aktivite a veku vašej mačky.
  • Dbajte na to, aby mala vaša mačka vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.
Č. produktu: CFF-014745
Obsah: 85 g
EAN: 42343745
Č. výrobcu: 014745
Značky: catz finefood
Deklarácia krmiva: kompletné
Vlastnosti produktu: bez GMO, bez zvýrazňovačov chuti, bez konzervačných látok, bez umelých farbív, bez umelých farbív a atraktantov, bez umelých aróm, bez pridaného cukru, bez obilnín, bez lepku
Životná fáza: adult
Produktové rady: Filet
Zloženie

40 % Morčacie filety, Vývar z morčacieho mäsa, Lososový a kurací vývar, 10 % Losos, 5 % Morčacia pečeň, 5 % Kurací tuk, 1 % Minerálne látky, 0,2 % Chia semienka, 0,2 % Olej z lososa

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 14,9 %
Hrubá vláknina 0,4 %
Surové oleje a tuky 5,6 %
Surový popol 3 %
Vlhkosť 74 %

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamín D3 200 I.U.
Taurín 1.500 mg
Zinc as zinc sulphate monohydrate 15 mg
Manganese as manganese II sulfate monohydrate 3 mg
Iodine as calcium iodate anhydrous E2 0,75 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemecko, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: catz finefood Morčacie, kuracie mäso a losos Fillets N° 405