catz finefood Bio losos N° 513, 200 g

Lahodný výber rýb v bio kvalite

€ 4,99

(€ 24,95 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 g

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • prémiové kompletné krmivo pre mačky
  • ľahko stráviteľný monoproteín
  • bez plnidiel

Často nakupované spolu s Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

catz finefood Bio losos N° 513, 200 g € 4,99 (€ 24,95 / kg)
Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg) € 72,49 (€ 9,67 / kg)
Celková cena: € 77,48
Popis

Toto vysokokvalitné monoproteínové mokré krmivo v bio kvalite ponúka mačke prírodný a druhu primeraný zážitok z jedla.

Vlastnosti

  • Prémiové kompletné krmivo pre dospelé mačky
  • Vybrané suroviny v bio kvalite
  • Receptúra prispôsobená potrebám mačiek
  • 87 % podiel bio lososa a vývaru
  • Vysoko stráviteľný monoproteín – vhodné aj pre mačky s citlivým trávením
  • S lososom, kokosom, pivnými kvasnicami a olejom z pupalky dvojročnej
  • Bez formovaného mäsa, mäsovej múčky, plnidiel a náhrad mäsa, obilnín, ako aj umelých aróm, farbív a konzervačných látok
  • Bez testovania na zvieratách a bez geneticky modifikovaných zložiek
  • Transparentné zoznam všetkých zložiek
  • Prémiová kvalita vyrobená v Nemecku

Odporúčané kŕmenie

  • Každý deň podávajte 2,4 - 4,2 % telesnej hmotnosti vašej mačky.
  • Skutočné množstvo krmiva prispôsobte plemenu, veľkosti, aktivite a veku vašej mačky.
  • Dbajte na to, aby mala vaša mačka vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu.
Č. produktu: CFF-014925
Obsah: 200 g
EAN: 4260379445925
Č. výrobcu: 014925
Značky: catz finefood
Deklarácia krmiva: kompletné
Vlastnosti produktu: bez GMO, bez zvýrazňovačov chuti, bez kostnej a mäsovej múčky, bez konzervačných látok, bez umelých farbív, bez umelých farbív a atraktantov, bez umelých aróm, bez obilnín, monoproteínový
Životná fáza: adult
Produktové rady: BIO
Všeobecné informácie: skutočné množstvo krmiva závisí od veku, aktivity a plemena vášho zvieraťa, zabezpečte voľný prístup k pitnej vode
Zloženie

87 % Losos[1], 10 % Lososový vývar[1], 1 % Kokos[1], 0,95 % Pivovarské kvasnice, 1,5 % Minerálne látky, 0,5 % Pupalkový olej[1]

  1. Z ekologického pestovania
Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 9,3 %
Hrubá vláknina 0,6 %
Surové oleje a tuky 10,9 %
Surový popol 2 %
Vlhkosť 72,2 %

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamin A (3a672a) 1.000 I.U.
Vitamin D3 (3a671) 100 I.U.
Železo (3b103) 22 mg
Meď (3b405) 1,5 mg
Manganese (3b503) 1,5 mg
Zinc (3b603) 25 mg
Selén (3b801) 0,1 mg
Taurín (3a370) 1.300 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemecko, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: catz finefood Bio losos N° 513

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder