Krmivo pre psov od Betty's Landhausküche

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza
Filter

Krmivo pre psov: 21 produktov

Betty's Landhausküche Sob so zemiakmi

Betty's Landhausküche Sob so zemiakmi, 200 g

  • optimálna receptúra pre aktívnych psov
  • s 69 % podielom mäsa
  • poskytuje cenný vápnik
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička pre psov divina s amarantom, červenou repou a jablkom

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov divina s amarantom, červenou repou a jablkom, 300 g

  • pre dospelých psov
  • bez obsahu farbív
  • bez obilnín
€ 4,29 (€ 14,30 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Kapsička pre psov morka so zemiakmi, mrkvou a jablkom

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov morka so zemiakmi, mrkvou a jablkom, 300 g

  • pre dospelých psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 4,29 (€ 14,30 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička pre psov hovädzie so zemiakmi, tekvicou a hruškou

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov hovädzie so zemiakmi, tekvicou a hruškou, 125 g

  • pre dospelých psov
  • bez dochucovadiel
  • bez obilnín
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička pre psov kura so sladkými zemiakmi, mrkvou a hruškou

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov kura so sladkými zemiakmi, mrkvou a hruškou, 125 g

  • pre dospelých psov
  • bez dochucovadiel
  • bez obilnín
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov jahňacie s pohánkou

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov jahňacie s pohánkou, 125 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Jahňacie mäso a ryža

Betty's Landhausküche Jahňacie mäso a ryža, 200 g

  • vhodné aj pre citlivé plemená psov
  • s jemným jahňacím mäsom
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kačacie mäso

Betty's Landhausküche Kačacie mäso, 200 g

  • ľahko stráviteľný zdroj mäsa
  • vhodné aj pre psov s citlivým žalúdkom
  • prírodný zdroj vápnika
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Mäsové menu

Betty's Landhausküche Mäsové menu, 200 g

  • pre všetkých aktívnych psov
  • so 73 % podielom mäsa
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Zverina s červenou repou, amarantom a jablkom

Betty's Landhausküche Zverina s červenou repou, amarantom a jablkom, 800 g

  • kvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 7,79 (€ 9,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Konské mäso so zemiakmi a bodliakovým olejom

Betty's Landhausküche Konské mäso so zemiakmi a bodliakovým olejom, 200 g

  • ľahko stráviteľný monoproteínový zdroj
  • doplnené o hodnotný bodliakový olej
  • vhodné aj pre citlivé plemená psov
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Klokanie mäso so zemiakmi a hydinou

Betty's Landhausküche Klokanie mäso so zemiakmi a hydinou, 200 g

  • ľahko stráviteľné kompletné krmivo
  • vhodné pre všetky plemená psov
  • s vysokokvalitným mäsom
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Divina a hydina s brusnicami

Betty's Landhausküche Divina a hydina s brusnicami, 200 g

  • vhodné aj pre citlivé plemená psov
  • obzvlášť dobre znášaná receptúra
  • s hodnotným bodliakovým olejom
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Morka a ryža

Betty's Landhausküche Morka a ryža, 200 g

  • lahodná receptúra s morkou
  • podiel mäsa 61 %
  • šetrne varené v mäsovom vývare
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kuracie a sladké zemiaky

Betty's Landhausküche Kuracie a sladké zemiaky, 800 g

  • kvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • ľahko stráviteľný monoproteín
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Morka so zemiakmi

Betty's Landhausküche Morka so zemiakmi, 800 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • ľahko stráviteľný monoproteín
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Jahňacie s pohánkou

Betty's Landhausküche Jahňacie s pohánkou, 400 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez zvýrazňovačov chuti
€ 4,99 (€ 12,48 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Čisté hovädzie s ľanovým olejom

Betty's Landhausküche Čisté hovädzie s ľanovým olejom, 200 g

  • optimálne pre veľmi aktívnych psov
  • s chudým hovädzím mäsom
  • zjemnené najlepším ľanovým olejom
€ 3,59 (€ 17,95 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Hovädzie so zemiakmi

Betty's Landhausküche Hovädzie so zemiakmi, 800 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre psov
  • ľahko stráviteľný monoproteín
  • bez obilnín
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kačica s amarantom

Betty's Landhausküche Kačica s amarantom, 800 g

  • kvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 7,09 (€ 8,86 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov kačica s amarantom

Betty's Landhausküche Kapsička pre psov kačica s amarantom, 125 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre psov
  • 60 % podiel mäsa
  • bez obilnín
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii