Krmivo pre mačky od Betty's Landhausküche

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Životná fáza
Filter

Krmivo pre mačky: 1 - 30 z 47 produktov

Kapsička čisté kuracie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička čisté kuracie mäso s borákovým olejom, 100 g

  • šťavnaté kuracie mäso
  • šetrne varené
  • obohatené o taurín
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Hydina PUR

Betty's Landhausküche Hydina PUR, 200 g

  • vhodné aj pre zvieratá s citlivým žalúdkom
  • so 71 % podielom mäsa
  • suroviny v najlepšej kvalite
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kačacie mäso

Betty's Landhausküche Kačacie mäso, 200 g

  • vhodné aj pre citlivé mačky
  • s vysokokvalitným mäsom
  • chutná pochúťka
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička s kuracím a bažantím mäsom a s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička s kuracím a bažantím mäsom a s borákovým olejom, 100 g

  • vhodná pre mačky s citlivým žalúdkom
  • s ľahko stráviteľnými druhmi mäsa
  • kvalitný zdroj živočíšnych bielkovín
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kuracie a bažantie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kuracie a bažantie mäso s borákovým olejom, 200 g

  • aj pre náročných gurmánov
  • vysoký podiel mäsa
  • dôležitý zdroj bielkovín
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Klokanie mäso so zemiakmi a hydinou

Betty's Landhausküche Klokanie mäso so zemiakmi a hydinou, 200 g

  • lahodné mokré krmivo
  • so 65 % podielom mäsa
  • vhodné aj pre citlivé zvieratá
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička s klokaním mäsom a borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička s klokaním mäsom a borákovým olejom, 100 g

  • aj pre citlivých labužníkov
  • s kvalitným mäsom
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kuracie a teľacie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička kuracie a teľacie mäso s borákovým olejom, 100 g

  • vhodné pre všetky plemená mačiek
  • aj pre citlivých labužníkov
  • šetrne varené mäso
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kuracie a teľacie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kuracie a teľacie mäso s borákovým olejom, 200 g

  • aj pre citlivých labužníkov
  • jemne zladené ingrediencie
  • obzvlášť vysoká kvalita
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička hovädzie mäso a srdcia s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička hovädzie mäso a srdcia s borákovým olejom, 100 g

  • šetrne varené mäso
  • vysoká biologická dostupnosť
  • s kvalitným borákovým olejom
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kuracie mäso a losos

Betty's Landhausküche Kuracie mäso a losos, 200 g

  • vhodné aj pre mačky s citlivým žalúdkom
  • bohaté na omega-3 mastné kyseliny
  • vyvážené kompletné krmivo
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Hovädzie mäso a srdcia

Betty's Landhausküche Hovädzie mäso a srdcia, 200 g

  • pre normálne aktívne mačky
  • s 69 % podielom mäsa
  • vysokokvalitné suroviny
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Hovädzie čisté s ľanovým olejom

Betty's Landhausküche Hovädzie čisté s ľanovým olejom, 200 g

  • výrazná chuť
  • vysoký podiel mäsa
  • ideálne pre aktívne mačky
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo pre mačky s morčacím mäsom a borákovým olejom

Betty's Landhausküche Krmivo pre mačky s morčacím mäsom a borákovým olejom, 200 g

  • vynikajúce mokré krmivo
  • s kvalitným mäsom
  • bohaté na omega-6 mastné kyseliny
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kapsička čistá hydina s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička čistá hydina s borákovým olejom, 100 g

  • s najkvalitnejšími prísadami
  • bohaté na hodnotné bielkoviny
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kura a hovädzie

Betty's Landhausküche Kitten kura a hovädzie, 200 g

  • pre Kitten od 2 - 12 mesiacov
  • s extra veľkým množstvom mäsa
  • vysoká biologická dostupnosť
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 2 (8 x 200 g)

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 2 (8 x 200 g), 1.600 g

  • so 4 príchuťami
  • čerstvé mäso
  • šetrne uvarené
€ 25,40 € 28,23 (€ 15,88 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 3 (6 x 400 g)

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 3 (6 x 400 g), 2.400 g

  • s 3 príchuťami
  • čerstvé mäso
  • šetrne varené
€ 27,95 € 31,06 (€ 11,65 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 4 (12 x 100 g)

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 4 (12 x 100 g), 1.200 g

  • kvalitné kompletné krmivo pre mačky
  • s veľkým množstvom mäsa a rýb
  • bez pridaného cukru
€ 28,49 (€ 23,74 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 1 (12 x 100 g)

Betty's Landhausküche Ochutnávka Selection No. 1 (12 x 100 g), 1.200 g

  • so 4 príchuťami
  • čerstvé mäso
  • s borákovým olejom
€ 31,49 (€ 26,24 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult

Betty's Landhausküche Suché krmivo hovädzie mäso Adult, 1,40 kg

  • kompletné krmivo pre mačky
  • výdatný chuťový zážitok
  • bez obilnín
€ 24,49 (€ 17,49 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Čisté kuracie s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Čisté kuracie s borákovým olejom, 200 g

  • šetrne varené
  • abohatené o taurín
  • vhodné aj pre nutrične citlivé mačky
€ 3,15 € 3,51 (€ 15,75 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kengura čistá s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička kengura čistá s borákovým olejom, 100 g

  • pre nutrične citlivé mačky
  • obohatené o taurín
  • množstvo živín
€ 3,15 € 3,51 (€ 31,50 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kapsička kačacie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička kačacie mäso s borákovým olejom, 100 g

  • šetrne varené kompletné krmivo
  • s čerstvým kačacím a hydinovým mäsom
  • obsahuje dôležité omega-6 mastné kyseliny
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kura a hovädzie

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kura a hovädzie, 100 g

  • pre mačiatka od 2 - 12 mesiacov
  • extra vysoký podiel mäsa
  • optimálna kombinácia živín
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička kuracie mäso a losos s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička kuracie mäso a losos s borákovým olejom, 100 g

  • s kuracím mäsom, vnútornosťami a rybou
  • plné hodnotných bielkovín
  • pre optimálny prísun živín
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička hovädzie mäso s borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička hovädzie mäso s borákovým olejom, 100 g

  • so šťavnatým hovädzím mäsom
  • šetrne varené
  • bohaté na omega-6 mastné kyseliny
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Kapsička s morčacím mäsom a borákovým olejom

Betty's Landhausküche Kapsička s morčacím mäsom a borákovým olejom, 100 g

  • vhodné pre všetky plemená mačiek
  • aj pre gurmánov s citlivým žalúdkom
  • s kvalitným a čerstvým mäsom
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Suché krmivo hydina Adult

Betty's Landhausküche Suché krmivo hydina Adult, 300 g

  • vysokokvalitné kompletné krmivo pre mačky
  • s jemným hydinovým mäsom
  • bez obilnín
€ 5,69 (€ 18,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuracie a morčacie mäso

Betty's Landhausküche Kitten kapsička kuracie a morčacie mäso, 100 g

  • pre dospievajúce mačiatka
  • od 2. mesiaca života
  • s kvalitným mäsom
€ 2,52 € 2,81 (€ 25,20 / kg)

Doručenie do 07. októbra