WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Joint Care Adult, 395 g

Kompletné diétne krmivo na podporu normálnej funkcie kĺbov

€ 6,42 € 6,76 -5%

(€ 16,25 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 395 g

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre dospelých psov
  • podporuje normálnu tvorbu chrupaviek
  • ľahko stráviteľné

Často nakupované spolu s WOLFSBLUT Granuly VetLine Gastrointestinal Adult, 2 kg

WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Joint Care Adult, 395 g € 6,42 (€ 16,25 / kg)
WOLFSBLUT Granuly VetLine Gastrointestinal Adult, 2 kg € 28,99 (€ 14,50 / kg)
Celková cena: € 35,41
Popis

Toto vysokokvalitné kompletné diétne krmivo bolo špeciálne vyvinuté ako nutričná podpora pre dospelých psov so zápalovými ochoreniami kĺbov. Vďaka svojej špeciálnej receptúre a ľahko stráviteľným zložkám podporuje normálnu funkciu metabolizmu kĺbov.

Vlastnosti

  • Kompletné diétne krmivo pre dospelých psov na podporu normálnej funkcie kĺbov
  • Vďaka zložkám ako glukozamín, chondroitín sulfát, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a vitamín E podporuje normálnu funkciu kĺbov a normálnu tvorbu chrupavkového tkaniva
  • Vďaka vysokokvalitným bielkovinám a L-karnitínu podporuje udržanie normálnej telesnej hmotnosti, čím predchádza nadmernému zaťaženiu kĺbov
  • Chutná a ľahko stráviteľná receptúra

Pozor! Nevhodné pre šteniatka, gravidné a dojčiace suky!

Odporúčané kŕmenie

Hmotnosť Denné množstvo krmiva
1 - 5 kg 25 - 90 g
5 - 15 kg 90 - 200 g
15 - 25 kg 200 - 290 g
25 - 35 kg 290 - 370 g
35 - 45 kg 370 - 450 g
45 kg + 450 g +

Tieto orientačné hodnoty sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena a aktivity zvieraťa.

Dĺžka kŕmenia: na podporu metabolizmu kĺbov pri osteoartróze: najskôr až do 3 mesiacov

Pozor! Diétne kompletné krmivá môžu veterinárnu liečbu len podporiť, ale nikdy nie nahradiť! Pred použitím alebo predĺžením doby kŕmenia sa dôrazne odporúča poradiť sa s veterinárnym lekárom.

Č. produktu: MM-WB789665
Obsah: 395 g
EAN: 4260603789665
Č. výrobcu: WB789665
Značky: WOLFSBLUT
Deklarácia krmiva: diétne
Životná fáza: adult
Oblasť použitia pre zvieratá: kĺby/šľachy/väzy (pohybový aparát)
Zloženie

58 % Morčacie mäso, 5,5 % Sladké zemiaky, 4 % Tekvica, 2,3 % Ľanový olej, 2 % Prášok z mäkkýšov (slávka zelenoústa), 1,5 % Rybí olej, Minerálne látky, Topinambur, Lucerna, Černice, Čučoriedky, Maliny, Čierne ríbezle, Brusnice, Mannan oligosaccharides (prebiotic MOS), Frukto-oligosacharidy (prebiotické FOS), 0,05 % Methylsulfonylmethan (MSM), 0,04 % Chondroitinsulfat, 0,04 % Glucosamine sulphate

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 10 %
Hrubý tuk 6 %
Surový popol 2,5 %
Rohöle und -fette 0 %
Hrubá vláknina 0,8 %
Omega 6 1,4 %
Omega 3 1,2 %
Kyselina linolénová 1,2 %
EPA (kyselina eikosapentaénová) 0,075 %
Vitamin E[1] 35 mg
Vlhkosť 80 %
  1. na kg

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamin A (Retinylacetat) 2.500 I.U.
Vitamín D3 250 I.U.
Vitamin E as all rac-alpha tocopheryl acetate 25 mg
Biotín 25 mg
Zinc as zinc oxide 20 mg
Copper as copper sulfate pentahydrate 1,5 mg
Jód (ako Calcium iodate, bezvodý) 0,75 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Healthfood24 GmbH, Tschaikowskistr. 17, 04105, Leipzig, Nemecko, www.wolfsblut.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: WOLFSBLUT Mokré krmivo VetLine Joint Care Adult

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder