Vitakraft

Vysokokvalitné krmivo pre domáce zvieratá

Vitakraft ponúka vysokokvalitné a druhovo vhodné krmivo pre psov, mačky a malé zvieratá, ktoré spĺňa individuálne potreby vášho štvornohého priateľa vo všetkých oblastiach a zodpovedá najnovším nutričným a fyziologickým poznatkom.

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Príchuť Vlastnosti Životná fáza
Filter

Vitakraft: 1 - 30 z 44 produktov

Vitakraft Pochúťka pre psov - Beef Stick® Original

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Beef Stick® Original, hovädzie mäso (12 g)

  • mimoriadne vysoký podiel mäsa
  • jednoduché dávkovanie
  • skvelé ako odmena
€ 0,89 (€ 74,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre mačky - Liquid s pečeňovou paštétou

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid s pečeňovou paštétou, 90 g

  • lahodná chuť
  • s ošetrujúcou biotínovou receptúrou
  • málo kalórií
€ 2,89 (€ 32,11 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Cat Stick® +

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Cat Stick® +, hydina a pečeň (18 g)

  • vysokokvalitné doplnkové krmivo
  • bez pridaného cukru
  • obsah: 3 tyčinky
€ 1,19 (€ 66,11 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre psov - Duck plátky kačacieho mäsa

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Duck plátky kačacieho mäsa, 250 g

  • s chudým kačacím prsným filé
  • bez obilnín
  • bez pridaného cukru
€ 8,69 (€ 34,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre psov - Rabbit plátky králičieho mäsa

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Rabbit plátky králičieho mäsa, 250 g

  • ako pochúťka a odmena
  • bez obilnín
  • bez umelých zvýrazňovačov chuti
€ 8,69 (€ 34,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Chicken kurací filet

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Chicken kurací filet, 250 g

  • s chudým kuracím prsným filé
  • dobre stráviteľné
  • s nízkym obsahom tuku
€ 8,69 (€ 34,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Liquid

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid, losos a omega-​3 (90 g)

  • s vybranými zložkami
  • bez umelých aróm
  • nízkokalorické
€ 3,29 (€ 36,56 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre psov - Beef Stick® School Poultry

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Beef Stick® School Poultry, 10 ks

  • jednoduché dávkovanie
  • vysoký podiel mäsa
  • s lecitínom
€ 2,29 (€ 0,23 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Beef Stick Rustico

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Beef Stick Rustico, 55 g

  • ako pochúťka a odmena
  • mimoriadne vysoký podiel mäsa
  • bez pridaného cukru
€ 2,19 (€ 39,82 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Treaties® Minis

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Treaties® Minis, hovädzie mäso a mrkva (48 g)

  • bez obilnín
  • neodolateľne šťavnaté
  • ideálne pre menšie psy
€ 2,19 (€ 45,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Crispy Crunch

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Crispy Crunch, hydinové mäso (60 g)

  • lahodná pochúťka
  • s vybranými zložkami
  • bez cukru
€ 1,99 (€ 33,17 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky Poésie® Délice Sauce +

Vitakraft Mokré krmivo pre mačky Poésie® Délice Sauce +, srdce (85 g)

  • s vybranými zložkami
  • receptúra zodpovedajúca prirodzeným potrebám
  • bez cukru a obilnín
€ 1,19 (€ 14,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krekry pre kanáriky Kräcker® - trio-mix vajce, ovocie, med

Vitakraft Krekry pre kanáriky Kräcker® -​ trio-​mix vajce, ovocie, med, 3 ks

  • s 3 rôznymi druhmi
  • z neošetreného prírodného dreva
  • bez pridaného cukru
€ 3,29 (€ 1,10 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Mokré krmivo pre mačky Poésie® +

Vitakraft Mokré krmivo pre mačky Poésie® +, kuracie mäso a záhradná zelenina v omáčke (85 g)

  • chutné kúsky v omáčke
  • šetrne pripravené
  • bez cukru a obilnín
€ 1,19 (€ 14,00 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krmivo pre králiky Kräcker® - trio-mix zelenina, orechy, lesné plody

Vitakraft Krmivo pre králiky Kräcker® -​ trio-​mix zelenina, orechy, lesné plody, 3 ks

  • s 3 rôznymi druhmi
  • jednoduché upevnenie
  • bez pridaného cukru
€ 3,69 (€ 1,23 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Beef Stick® Quadros®

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Beef Stick® Quadros®, pečeň a zemiaky (70 g)

  • praktické kúsky
  • s vysokým podielom mäsa
  • bez pridaného cukru
€ 3,59 (€ 51,29 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Mininos Jolly Jerky

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Mininos Jolly Jerky, 40 g

  • plátky s kačacím mäsom
  • chutná receptúra
  • nízky obsah tuku
€ 2,19 (€ 54,75 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre psov - Meat Balls

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ Meat Balls, 80 g

  • originálna receptúra
  • mimoriadne šťavnaté
  • bez pridaného cukru
€ 3,59 (€ 44,88 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre psov - žuvacie tyčinky Chicken Bonas®

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ žuvacie tyčinky Chicken Bonas®, kuracie mäso (80 g)

  • hovädzia koža
  • chudé kuracie mäso
  • bez obilnín
€ 3,59 (€ 44,88 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre psov - kalciová žuvacia kosť s jahňacím mäsom LAMB Bonas®

Vitakraft Pochúťka pre psov -​ kalciová žuvacia kosť s jahňacím mäsom LAMB Bonas®, 80 g

  • 100 % podiel jahňacieho mäsa
  • obohatené o vápnik
  • bez obilnín
€ 3,39 (€ 42,38 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Snack pre psov "Boony Bits"

Vitakraft Snack pre psov "Boony Bits", S (55 g)

  • výdatný a mäsitý
  • ideálny ako odmena
  • bez cukru a obilnín
€ 3,09 (€ 56,18 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre mačky - Cat Yums® +

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Cat Yums® +, pečeňová paštéta (40 g)

  • chutná náplň
  • šetrne pripravené
  • bez pridaného cukru
€ 2,29 (€ 57,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Poésie® Classique Sauce

Vitakraft Poésie® Classique Sauce, 1.020 g

  • kompletné krmivo pre mačky
  • v chutnej omáčke
  • bez cukru a obilnín
€ 9,89 (€ 9,70 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Pochúťka pre hlodavce - Party Rollis

Vitakraft Pochúťka pre hlodavce -​ Party Rollis, 500 g

  • čisto rastlinné zložky
  • podiel vlákniny zodpovedajúci prirodzeným potrebám
  • nízky obsah vápnika
€ 5,69 (€ 11,38 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Poésie® Délice Gelée, Meat&Fish MSC

Vitakraft Poésie® Délice Gelée, Meat&Fish MSC, 510 g

  • mokré krmivo pre mačky
  • s 2 rôznymi druhmi
  • bez cukru a obilnín
€ 7,09 (€ 13,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Mokré krmivo pre mačky Poésie® Délice Sauce Junior + morčacie prsia

Vitakraft Mokré krmivo pre mačky Poésie® Délice Sauce Junior + morčacie prsia, 85 g

  • vysokokvalitné zložky
  • receptúra zodpovedajúca prirodzeným potrebám
  • bez cukru a obilnín
€ 1,05 € 1,11 (€ 12,35 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vitakraft Beef Stick® Hot Dog

Vitakraft Beef Stick® Hot Dog, 30 g

  • v obilnom obale
  • s hovädzím mäsom
  • praktické na cesty
€ 2,29 (€ 76,33 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Prémiové krekry pre andulky Sittich Perle®

Vitakraft Prémiové krekry pre andulky Sittich Perle®, 1.000 g

  • vyvážená receptúra
  • s prírodnými zložkami
  • s bylinnou kompozíciou VITA® HERBS
€ 5,69 (€ 5,69 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Krekry pre andulky Kräcker® - trio-mix banán, bylinky, kivi

Vitakraft Krekry pre andulky Kräcker® -​ trio-​mix banán, bylinky, kivi, 3 ks

  • 3 rôzne príchute
  • vybrané zložky vo vysokej kvalite
  • zábava zodpovedajúca prirodzeným potrebám
€ 2,66 € 2,81 (€ 0,89 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Pochúťka pre mačky - Liquid s kuracím a hovädzím mäsom

Vitakraft Pochúťka pre mačky -​ Liquid s kuracím a hovädzím mäsom, 240 g

  • duo mix príchutí
  • s taurínom a mačacou trávou
  • nízkokalorická odmena
€ 9,19 (€ 38,29 / kg)

Doručenie do 06. októbra