Tetra

Spoľahlivý partner pre fanúšikov akvárií

Spoločnosť Tetra skúma a vyvíja množstvo akváriových produktov - pre zdravú flóru a faunu vo vašom podmorskom svete! Od 50. rokov minulého storočia sa značka vyznačuje inovatívnym duchom a blízkosťou k zákazníkovi. Za tým sa skrýva vášeň, ktorá vždy kladie do centra pozornosti dobré životné podmienky zvierat. Spoľahlivý partner pre profesionálov aj začiatočníkov všetkých vekových kategórií.

Filtrovať a zoradiť

Cena
Filter

Tetra: 1 - 30 z 33 produktov

Vločkové krmivo TetraMin

Tetra Vločkové krmivo TetraMin, 10 l

  • ideálne pre zmiešané zarybnenie
  • podporuje pohodu, vitalitu a farebnosť
  • podporuje normálne fungujúci imunitný systém
€ 77,99 (€ 7,80 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Tetra AquaSafe

Tetra AquaSafe, 250 ml

  • robí vodu z vodovodu vhodnou pre ryby tým, že okamžite neutralizuje škodlivé látky
  • neutralizuje nebezpečný chlór, chloramín, meď, zinok a olovo
  • chráni žiabre a sliznicu rýb
€ 11,29 (€ 45,16 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Rubin

Tetra Rubin, 100 ml

  • vločkové krmivo s prírodnými zvýrazňovačmi farby pre väčšiu intenzitu farby
  • s pomocou špeciálnych surovín sa farby rýb môžu rozvinúť naplno
  • efekt zvýrazňujúci farbu je vidieť už po dvoch týždňoch
€ 5,69 (€ 56,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra FilterActive

Tetra FilterActive , 100 ml

  • pridáva vysoko aktívne živé baktérie a tým podporuje trvalú biologickú aktivitu v akváriu
  • urýchľuje rozklad škodlivín, ako je amoniak a dusitany
  • zlepšuje čistiaci výkon čistého vodného filtra
€ 9,89 (€ 98,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra PlantaMin

Tetra PlantaMin, 250 ml

  • silný rast rastlín
  • 30-dňová dlhodobá zásoba železa
  • bez škodlivých fosfátov a dusičnanov
€ 14,19 (€ 56,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra CrystalWater

Tetra CrystalWater, 250 ml

  • Pre krištáľovo čistú vodu
  • Účinne viaže zákal pre filtre
  • Pre všetky sladkovodné akvária
€ 14,19 (€ 56,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Guppy Color Mini Flakes

Tetra Guppy Color Mini Flakes, 250 ml

  • vyvážené a kompletné základné krmivo pre všetky gupky
  • vysoký obsah prírodných zvýrazňovačov farieb pre zvýraznenie farieb
  • s bioaktívnym zložením
€ 9,89 (€ 39,56 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Vločkové krmivo pre cichlidy XL

Tetra Vločkové krmivo pre cichlidy XL, 1 l

  • vysoký podiel živočíšnych bielkovín a rastlinných živín
  • zodpovedá prirodzenému vzoru koristi
  • bez farbív a pridaných konzervačných látok
€ 33,53 € 35,30 (€ 33,53 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Tablety Pleco

Tetra Tablety Pleco, 120 tabliet

  • základné rastlinné krmivo pre všetky bylinožravé ryby žijúce pri dne
  • optimálna a pestrá výživa pre ryby kŕmiace sa pri dne a plaché ryby
  • tablety sa rýchlo potápajú, ľahko sa umiestňujú a pomaly sa rozpúšťajú
€ 8,49 (€ 173,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Krmivo Weekend

Tetra Krmivo Weekend , 18 g

  • rezervné kŕmenie až na 6 dní
  • vysoký obsah základných minerálov a bielkovín
  • jednoduché dávkovanie v závislosti od množstva vody
€ 7,09 (€ 393,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Kŕmne tablety FunTips

Tetra Kŕmne tablety FunTips, L (165 tabliet)

  • kombinuje vysokokvalitné špeciálne vločky s výživným prírodným krmivom
  • dvojfarebné tablety na farbenie a zdravie
  • jednoduché prilepenie na sklo akvária alebo na dekoratívne predmety
€ 19,79 (€ 224,89 / kg)

Doručenie do 06. októbra

TetraMin XL

Tetra TetraMin XL, 500 ml

  • ideálne pre zmiešané zarybnenie
  • vysokokvalitná zmes bielkovín
  • BioActive zloženie plus prebiotiká
€ 12,69 (€ 25,38 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Tablety Pleco XL

Tetra Tablety Pleco XL, 133 tabliet

  • základné rastlinné krmivo pre všetky bylinožravé ryby žijúce pri dne
  • optimálna a pestrá strava pre ryby, ktoré sa živia dnom a plaché ryby
  • tablety rýchlo klesajú, dajú sa dobre umiestniť a pomaly sa rozpúšťajú
€ 24,49 (€ 153,06 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Granuly pre cichlidy

Tetra Granuly pre cichlidy, 500 ml

  • základná potravinová zmes pre stredne veľké cichlidy
  • s dvoma rôznymi granulami
  • optimálne vyvážená zmes bielkovín
€ 24,49 (€ 48,98 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Easy Balance

Tetra Easy Balance, 250 ml

  • udržuje ryby a rastliny v dobrej kondícii
  • znižuje potrebu výmeny vody a stabilizuje dôležité parametre vody až na 6 mesiacov
  • zjednodušuje údržbu akvária
€ 12,69 (€ 50,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

TetraWafer Mix

Tetra TetraWafer Mix, 1 l

  • vyvážené prémiové krmivo bohaté na živiny pre ryby žijúce pri dne a kôrovce
  • s krevetami pre zdravý rast
  • s riasami spirulina pre lepšiu odolnosť
€ 56,49 (€ 56,49 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra PlantaPro

Tetra PlantaPro, 250 ml

  • pridáva stopové prvky a vitamíny, ktoré sa spotrebúvajú rýchlo a v rastlinnej forme
  • pre zdravý a bujný rast rastlín
  • svieže zelené listy a svetlé farby
€ 18,39 (€ 73,56 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Kŕmne tablety XL TabiMin

Tetra Kŕmne tablety XL TabiMin, 133 tabliet

  • zaručenie zloženie čistej vody (Clean & Clear)
  • stabilizovaný vitamín C podporuje odolnosť
  • rýchlo sa potápajúce tablety
€ 25,49 (€ 159,31 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Granuly TetraMin

Tetra Granuly TetraMin, 250 ml

  • rýchlo sa vsiakne a pomaly klesá
  • prírodné zložky a extra prebiotiká
  • BioActive zloženie podporuje imunitný systém
€ 12,69 (€ 50,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Cichlid Sticks

Tetra Cichlid Sticks, 10 l

  • vyvážená a zdravá zmes
  • vysokokvalitná zmes bielkovín
  • plávajúce tyčinky
€ 98,99 (€ 9,90 / l)

Bezplatné doručenie do dňa: 06. októbra

Tetra Kŕmne tablety TabiMin

Tetra Kŕmne tablety TabiMin, 120 tabliet

  • zaručenie čistej vody (Clean & Clear)
  • stabilizovaný vitamín C podporuje odolnosť
  • rýchlo sa potápajúce tablety
€ 8,49 (€ 173,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Pleco Spirulina Wafers

Tetra Pleco Spirulina Wafers, 250 ml

  • rastlinné prémiové krmivo pre ryby žijúce pri dne
  • bohaté na minerály pre väčšiu pohodu a vitalitu
  • s esenciálnou vlákninou pre dobré trávenie
€ 18,39 (€ 73,56 / l)

Doručenie do 06. októbra

TetraMin Crisps

Tetra TetraMin Crisps, 250 ml

  • vysoká výživová hodnota vďaka nízkoteplotnému procesu
  • vysokokvalitná zmes bielkovín
  • BioActive zloženie plus prebiotiká
€ 11,29 (€ 45,16 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Cichlid Shrimps Sticks

Tetra Cichlid Shrimps Sticks, 250 ml

  • vyvážené a kompletné základné krmivo pre všetky mäsožravé cichlidy
  • vysoký podiel kreviet
  • s bioaktívnym zložením
€ 12,69 (€ 50,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Granulované krmivo XL TetraMin

Tetra Granulované krmivo XL TetraMin, 250 ml

  • pomalé a rovnomerné klesanie
  • BioActive zloženie plus prebiotiká
  • podporuje vitalitu a imunitný systém
€ 12,69 (€ 50,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Mini vločky Guppy

Tetra Mini vločky Guppy, 250 ml

  • základné krmivo pre všetky gupky a živorodé zubáče
  • špeciálne vyvinuté mini vločky
  • vysoké percento rastlinných zložiek a pridaných minerálov
€ 11,29 (€ 45,16 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Algetten

Tetra Algetten, 12 ks

  • Prevencia a dlhodobá kontrola rias
  • praktické zásobovanie
  • bráni rastu nových rias
€ 10,71 € 11,28 (€ 0,89 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Tetra CO2 Plus

Tetra CO2 Plus, 250 ml

  • CO2 je základná živina pre zdravý a bujný rast rastlín
  • pridáva do vody uhlík v rastlinnej forme
  • biologické uvoľňovanie CO2 až jeden týždeň
€ 14,19 (€ 56,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra SafeStart

Tetra SafeStart, 100 ml

  • obsahuje špeciálne chované živé nitrifikačné baktérie, ktoré preukázateľne znižujú toxický amoniak a dusitany v akváriu
  • skladovateľnosť 12 mesiacov bez akéhokoľvek chladenia pri teplotách 20-30 °C
  • možno použiť pri zakladaní nového akvária, ako aj po aplikácii lieku a po každej výmene vody
€ 18,39 (€ 183,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Phyll

Tetra Phyll, 250 ml

  • forma vločiek vhodná pre daný druh
  • vysoký obsah rastlinných zložiek pre normálnu odolnosť a vitalitu
  • dôležité vlákniny podporujú normálne trávenie
€ 12,69 (€ 50,76 / l)

Doručenie do 06. októbra