Funkčnosť sa stretáva s každodenným životom - nice essentials

Spoločnosť nice essentials vám ponúka premyslené základy, ktoré vám uľahčia každodenný život. Či už ide o upratovanie alebo starostlivosť o domácnosť - dôležité je to, čo skutočne funguje.

Filtrovať a zoradiť

Cena Vlastnosti
Filter

nice essentials: 5 produktov

Sada čistiacich utierok z mikrovlákna 32 x 32 cm

nice essentials Sada čistiacich utierok z mikrovlákna 32 x 32 cm, 20 ks

  • 280 g/m²
  • jemné a šetrné (nepoškriabu)
  • savé a nepúšťajú vlákna
€ 26,81 € 28,23 (€ 1,34 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Sada sušiacich utierok z mikrovlákna Premium 40 x 60 cm

nice essentials Sada sušiacich utierok z mikrovlákna Premium 40 x 60 cm, 6 ks

  • 390 GSM
  • možno použiť na oboch stranách
  • extrémne savé
€ 26,81 € 28,23 (€ 4,47 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Sada ultrajemných čistiacich utierok z mikrovlákna 15 x 18 cm

nice essentials Sada ultrajemných čistiacich utierok z mikrovlákna 15 x 18 cm, 6 ks

  • pre citlivé povrchy
  • mimoriadne mäkké a bez žmolkov
  • možnosť prania a opakovaného použitia
€ 12,05 € 12,69 (€ 2,01 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Sada čistiacich utierok z mikrovlákna 35 x 40 cm

nice essentials Sada čistiacich utierok z mikrovlákna 35 x 40 cm, 6 ks

  • 335 GSM
  • veľmi jemná tkanina z mikrovlákna
  • extrémne savé a bez žmolkov
€ 20,11 € 21,17 (€ 3,35 / ks)

Doručenie do 06. októbra

nice essentials Sada melamínových hubiek

nice essentials Sada melamínových hubiek, 12 ks

  • účinné čistenie iba vodou
  • mäkké a šetrné
  • praktický formát
€ 17,42 € 18,34 (€ 1,45 / ks)

Doručenie do 06. októbra