Lucky Lou Quetschkopf Milky, 75 g

Krémová vitamínová pasta pre dospelé mačky

€ 4,99

(€ 66,53 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 75 g

Na sklade od: 21. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do piatok, 23. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • s vitamínmi, taurínom a sladom
  • proti tvorbe bezoárov
  • bez laktózy a obilnín

Často nakupované spolu s Lucky Lou Food Code Adult s hydinovým a kuracím mäsom, 3 kg

Lucky Lou Quetschkopf Milky, 75 g € 4,99 (€ 66,53 / kg)
Lucky Lou Food Code Adult s hydinovým a kuracím mäsom, 3 kg € 35,49 (€ 11,83 / kg)
Celková cena: € 40,48
Popis

Táto tuba obsahuje lahodnú pastu na maškrtenie, ktorá nielenže chutí neodolateľne dobre, ale tiež dodáva vašej mačke množstvo dôležitých vitamínov, ako aj taurín a slad pre účinok proti tvorbe bezoárov.

  • Prémiové doplnkové krmivo pre dospelé mačky
  • Krémová vitamínová pasta s taurínom a sladom
  • Proti tvorbe bezoárov
  • S mliekom, bravčovým mäsom a kocúrnikom
  • Bez laktózy
  • Bez obilnín
  • Jednoduché dávkovanie
  • Môže sa podávať priamo z ruky alebo pridať do hlavného krmiva

Odporúčané dávkovanie: malé množstvo pasty ako odmenu alebo pri tréningu.

Č. produktu: LLU-64004
Obsah: 75 g
EAN: 4262437743004
Č. výrobcu: 64004
Značky: Lucky Lou
Deklarácia krmiva: doplnkové
Vlastnosti produktu: bez obilnín, bez laktózy, s kocúrnikom, obsahuje vitamíny
Oblasť použitia pre zvieratá: vitamíny, minerálne látky a stopové prvky
Zloženie

50,1 % Bezlaktózové mlieko, 38,1 % Prasa (35,1 % Bravčové mäso, 3 % Bravčová pečeň), Minerálne látky, 0,2 % Kocúrnik

Zložky

Analytické zložky

Zložky
Surový proteín 8,7 %
Hrubá vláknina 0,2 %
Surové oleje a tuky 15,5 %
Surový popol 1,9 %
Vlhkosť 62,5 %

Výživové a fyziologické zložky

Zložky
Taurín 5.000 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Nemecko, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Lucky Lou Quetschkopf Milky