Móda a doplnky pre psov

Zostaňte šik!

Tu nájdete všetko, čo by mal mať sofistikovaný pes vo svojom šatníku, od elegantných a teplých zimných kabátikov až po záchranné vesty, praktické tašky a zábavné doplnky. Štýlový vzhľad je zaručený v každej situácii!

Nakupovať podľa kategórií

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky Vlastnosti Materiál Farba
Filter

Fashion: 1 - 30 z 84 produktov

Designed by Lotte Prepravná taška Tebby

Designed by Lotte Prepravná taška Tebby, koňaková

  • obzvlášť mäkká a útulná
  • odnímateľné vnútro
  • rozmery: 43 x 15 x 35 cm
€ 82,62 € 91,80

Bezplatné doručenie do dňa: 22. októbra

Vodeodolný kabátik pre psov 300 g olive green

Kentucky Dogwear Vodeodolný kabátik pre psov 300 g olive green, S/M

  • hrejivá výplň
  • jednoduché používanie
  • otvor na vodítko
€ 72,03 € 120,05

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

DoggyeBag Birthday Dog Cake

DoggyeBag Birthday Dog Cake, 200 g

  • prémiová maškrta pre psov v cukrárenskej kvalite
  • precízne vypracovanie
  • bez plnidiel
€ 25,40 € 28,23 (€ 127,00 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Zimné topánky pre psov Polar Trex Obsidian Black

Ruffwear Zimné topánky pre psov Polar Trex Obsidian Black, 38 mm (1 pár)

  • vodotesné, vetruvzdorné a priedušné
  • chránia pred ostrými hranami lyží a skál
  • špeciálna gumená podrážka s dezénom
€ 24,57 € 122,88 (€ 614,25 / kg)

Doručenie do 08. októbra

DoggyeBag Birthday Bone

DoggyeBag Birthday Bone, Light Blue (85 g)

  • prémiová maškrta pre psov v cukrárenskej kvalite
  • bez pridaného cukru
  • vrátane sviečky
€ 11,42 € 12,69 (€ 134,35 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kentucky Dogwear Kabátik pre psov navy

Kentucky Dogwear Kabátik pre psov navy, SM

  • suché zipsy na bruchu a hrudi
  • s podšívkou z umelej kožušiny
  • vhodné na pranie v práčke
€ 55,08 € 91,80

Doručenie do 08. októbra

DoggyeBag Birthday Dog

DoggyeBag Birthday Dog, Pink (120 g)

  • prémiová maškrta pre psov v cukrárenskej kvalite
  • bez pridaného cukru
  • vrátane sviečky
€ 17,78 € 19,76 (€ 148,17 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pulóver Sportsnow čierny

Bobby Pulóver Sportsnow čierny, 40M

  • vysoký golier
  • reflexné detaily
  • s praktickým zipsom
€ 34,30 € 38,12

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pulóver Sportsnow oranžový

Bobby Pulóver Sportsnow oranžový, 32S

  • stojatý golier odolný voči vetru
  • s praktickým zipsom
  • reflexné detaily
€ 34,94 € 38,83

Doručenie do 08. októbra

Bobby Zateplená bunda Coquet ružová

Bobby Zateplená bunda Coquet ružová, 30S

  • kvetinový prešívaný dizajn
  • hřejivá podšívka z umelej kožušiny
  • vodoodpudivý materiál
€ 50,83 € 56,48

Doručenie do 08. októbra

Bobby Zateplená bunda Contraste červená

Bobby Zateplená bunda Contraste červená, 34S

  • prešívané vatovanie
  • hrejivá fleecová podšívka
  • vodoodpudivý materiál
€ 44,47 € 49,42

Doručenie do 08. októbra

Bobby Zateplená bunda Finlande čierna

Bobby Zateplená bunda Finlande čierna, 34S

  • integrované vrecko na GPS
  • otvor na vodítko
  • vodoodpudivý materiál
€ 67,36 € 74,85

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Bobby Zateplená bunda Contraste khaki

Bobby Zateplená bunda Contraste khaki, 34S

  • vynikajúca tepelná izolácia
  • hrejivá fleecová podšívka
  • vodoodpudivý materiál
€ 44,47 € 49,42

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pršiplášť Tom žltý

Bobby Pršiplášť Tom žltý, 32S

  • z vodotesného neoprénu
  • s mikro-mesh podšívkou
  • reflexné detaily
€ 49,56 € 55,07

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pršiplášť Tom svetlomodrý

Bobby Pršiplášť Tom svetlomodrý, 40M

  • z vodotesného neoprénu
  • s mikro-mesh podšívkou
  • skladací golier
€ 54,64 € 60,72

Doručenie do 08. októbra

Bobby Zateplená bunda Contraste čierna

Bobby Zateplená bunda Contraste čierna, 34S

  • vynikajúca tepelná izolácia
  • hrejivá fleecová podšívka
  • vodoodpudivý materiál
€ 44,47 € 49,42

Doručenie do 08. októbra

Bobby Zateplená bunda Contraste koralová

Bobby Zateplená bunda Contraste koralová, 34S

  • mäkká fleecová podšívka
  • prešívané vatovanie
  • vodoodpudivý materiál
€ 44,47 € 49,42

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pršiplášť Tom khaki

Bobby Pršiplášť Tom khaki, 30S

  • z vodotesného neoprénu
  • s mikro-mesh podšívkou
  • skladací golier
€ 48,29 € 53,66

Doručenie do 08. októbra

Bobby Bunda Alpaga žltá

Bobby Bunda Alpaga žltá, 26XS

  • z príjemnej umelej kožušiny
  • s praktickou taškou
  • možnosť prania
€ 43,20 € 48,01

Doručenie do 10. novembra

Ruffwear Batoh na psov Hitch Hiker™ Basalt Gray

Ruffwear Batoh na psov Hitch Hiker™ Basalt Gray, S

  • široký prístupový otvor
  • integrovaný postroj
  • 2 prídavné vrecká
€ 184,32 € 204,81

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Bobby Bunda Alpaga modrá

Bobby Bunda Alpaga modrá, 32S

  • z mäkkej umelej kožušiny Sherpa
  • s praktickou taškou
  • možnosť prania
€ 48,29 € 53,66

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pršiplášť Tom koralový

Bobby Pršiplášť Tom koralový, 32S

  • z vodotesného neoprénu
  • s mikro-mesh podšívkou
  • reflexné detaily
€ 49,56 € 55,07

Doručenie do 08. októbra

Bobby Prešívaná bunda Titi červená

Bobby Prešívaná bunda Titi červená, 19XXS

  • z polyamidu
  • vnútorná podšívka polybavlny
  • pás na bezpečné uchytenie
€ 30,49 € 33,88

Doručenie do 08. októbra

Bobby Bunda Alpaga koralová

Bobby Bunda Alpaga koralová, 40M

  • z mäkkej umelej kožušiny Sherpa
  • s praktickou taškou
  • možnosť prania
€ 50,83 € 56,48

Doručenie do 08. októbra

Designed by Lotte Prepravná taška Bundu

Designed by Lotte Prepravná taška Bundu, zelená

  • módny dizajn
  • odnímateľné vnútro
  • rozmery: 40 x 20 x 28 cm
€ 69,90 € 77,67

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Bobby Prešívaná bunda Titi modrá

Bobby Prešívaná bunda Titi modrá, 19XXS

  • z polyamidu
  • vnútorná podšívka polybavlny
  • pás na bezpečné uchytenie
€ 30,49 € 33,88

Doručenie do 08. októbra

Bobby Prešívaná bunda Leo žltá

Bobby Prešívaná bunda Leo žltá, 25XS

  • z polyamidu
  • pás na bezpečné uchytenie
  • otvor na vodítko
€ 31,77 € 35,30

Doručenie do 08. októbra

Designed by Lotte Kabát Philos Green

Designed by Lotte Kabát Philos Green, S -​ 24 cm

  • odnímateľný golier
  • podšitý ovčou vlnou
  • vodeodpudivý
€ 8,75 € 43,77

Doručenie do 08. októbra

Bobby Pršiplášť Ciré čierny

Bobby Pršiplášť Ciré čierny, 32S

  • z polyuretánu
  • nastaviteľný T-výstrih
  • so zapínaním na suchý zips
€ 35,57 € 39,53

Doručenie do 10. novembra

Wahl Professional Taška na chovateľské potreby

Wahl Professional Taška na chovateľské potreby

  • s priehradkami a vonkajšími vreckami
  • vyrobené z vodeodolného mikrovlákna
  • rozmery: 35 x 22 x 22 cm
€ 31,77 € 35,30

Doručenie do 08. októbra