Heumanderl

Rakúske seno a slama pre hlodavce

Spoločnosť Heumanderl vyrába vysokokvalitné seno už viac ako 40 rokov. V roku 2000 sa rodinný podnik zo štajerského údolia Murtal začal špecializovať na výrobu sena, slamy a peliet pre malé zvieratá. Výber je pôsobivý: seno z lisovaných kvetov, obilná slama a prírodné lúčne seno najvyššej kvality - najlepšie luxusné krmivo, prirodzene pestované na sviežich lúkach v zelenom srdci Rakúska.

Filtrovať a zoradiť

Cena Malé zvieratá
Filter

Heumanderl: 9 produktov

Heumanderl Slama veľká

Heumanderl Slama veľká, 2 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 9,89 (€ 4,95 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 31,49 (€ 5,25 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška

Heumanderl Seno veľké, ekologická taška, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 12,69 (€ 6,86 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Seno malé

Heumanderl Seno malé, 500 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Slama malá

Heumanderl Slama malá, 500 g

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Heumanderl Pelety sena, veľké balenie

Heumanderl Pelety sena, veľké balenie, 1 kg

  • z lisovaných kvetov sena
  • neošetrené
  • z Rakúska
€ 7,49 (€ 7,49 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Heumanderl Pelety sena, malé balenie

Heumanderl Pelety sena, malé balenie, 500 g

  • z lisovaných kvetov sena
  • neošetrené
  • z Rakúska
€ 4,29 (€ 8,58 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Heumanderl Slama

Heumanderl Slama, 6 kg

  • pre malé zvieratá
  • obilná slama
  • ako podstielka alebo na stavbu hniezd
€ 24,49 (€ 4,08 / kg)

Doručenie do 06. novembra