Chrumkavé snacky pre mačky

Filtrovať a zoradiť

Cena Druh pochutiny Príchuť Vlastnosti
Filter

Chrumkavé snacky: 14 produktov

Dreamies Mega Tub so syrom

Dreamies Mega Tub so syrom, 350 g

  • chrumkavé a krémové
  • s hodnotnými výživovými doplnkami
  • exkluzívne veľké balenie
€ 12,69 (€ 36,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies MegaPack s kuracím mäsom

Dreamies MegaPack s kuracím mäsom, 180 g

  • chrumkavé a krémové
  • bohatá receptúra
  • praktické veľké balenie
€ 7,09 (€ 39,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Maškrty s kocúrnikom

Dreamies Maškrty s kocúrnikom, 60 g

  • zvonku chrumkavé
  • vnútri krémové
  • s neodolateľným kocúrnikom
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Mix pochúťok so syrom a hovädzím mäsom

Dreamies Mix pochúťok so syrom a hovädzím mäsom, 60 g

  • chrumkavá a krémová pochúťka
  • bohatá receptúra
  • mix 2 príchutí
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Mix pochúťok s kuracím a kačacím mäsom

Dreamies Mix pochúťok s kuracím a kačacím mäsom, 60 g

  • na chrumkanie a lízanie
  • bohatá receptúra
  • mix 2 druhov
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Snack so syrom

Dreamies Snack so syrom, 60 g

  • plnené chrumkavé snacky
  • bohatá receptúra
  • neodolateľná rozmanitosť
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies MegaPack so syrom

Dreamies MegaPack so syrom, 180 g

  • chrumkavé, s krémovou náplňou
  • s vitamínmi, minerálnymi látkami a ďalšími zložkami
  • praktické veľké balenie
€ 7,09 (€ 39,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Mix maškŕt (kuracie mäso, syr, losos) 12 x 60 g

Dreamies Mix maškŕt (kuracie mäso, syr, losos) 12 x 60 g, 720 g

  • chrumkavé a krémové
  • bohatá receptúra
  • mix 2 druhov
€ 29,50 € 31,06 (€ 40,97 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Shake Ups Multivitamins Seafood Festival

Dreamies Shake Ups Multivitamins Seafood Festival, 55 g

  • chrumkavý obal
  • krémová náplň
  • s množstvom vitamínov
€ 3,59 (€ 65,27 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies MegaPack s kocúrnikom

Dreamies MegaPack s kocúrnikom, 180 g

  • krémová náplň
  • chrumkavý obal
  • obsah: 180 g
€ 7,09 (€ 39,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Snacks Megabox s kocúrnikom

Dreamies Snacks Megabox s kocúrnikom, 350 g

  • zvonku chrumkavé, zvnútra mäkké
  • praktické balenie
  • bez umelých aróm
€ 12,69 (€ 36,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies MegaTub s kuracím mäsom

Dreamies MegaTub s kuracím mäsom, 350 g

  • chrumkavá zábava s krémovou náplňou
  • obohatené o vitamíny a ďalšie látky
  • exkluzívne veľké balenie
€ 12,69 (€ 36,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Snack s kuracím mäsom

Dreamies Snack s kuracím mäsom, 60 g

  • lahodná krémová náplň
  • chrumkavý pečený obal
  • bohatá receptúra
€ 3,59 (€ 59,83 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Dreamies Snacks Megabox s lososom

Dreamies Snacks Megabox s lososom, 350 g

  • zvonku chrumkavé, zvnútra mäkké
  • praktické balenie
  • bez umelých aróm
€ 12,69 (€ 36,26 / kg)

Doručenie do 07. októbra