Chipsi Kukuričná podstielka, 15 kg

Príslušenstvo pre hlodavce

€ 35,49

(€ 2,37 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 15 kg

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • granulovaný kukuričný klas
  • nelepí sa na srsť ani labky
  • vysoko savá a bezprašná
  • bez chemických prísad

Často nakupované spolu s bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliny a kvety nevädze (400 g)

Chipsi Kukuričná podstielka, 15 kg € 35,49 (€ 2,37 / kg)
bunny bunny Botanicals Maxi Mix, listy maliny a kvety nevädze (400 g) € 15,59 (€ 38,98 / kg)
Celková cena: € 51,08
Popis
Č. produktu: CHI-110728
Obsah: 15 kg
EAN: 4002973000830
Č. výrobcu: 110728
Značky: Chipsi
Pokyny na skladovanie: skladujte na suchom mieste
Malé zvieratá: trpasličí králik, morča, škrečok, myš, potkan, pieskomil, degu, činčila
Druh vtáka: trpasličí papagáj, papagáj
Vlastnosti produktu: bez chemických látok, savý, bez prachu
Všeobecné informácie: farba sa môže líšiť od originálneho obrázka
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: J. RETTENMAIER & SÖHNE GMBH + CO KG, Holzmühle 1, 73494, Rosenberg, Nemecko, www.jrs.de/de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Chipsi Kukuričná podstielka