Cesar

Luxusné mokré krmivo pre psov vo všetkých životných štádiách

Mokré krmivo Cesar pre psov sprevádza vášho domáceho miláčika všetkými fázami života, či už je to bystrý junior alebo pokojný senior. Starostlivo vyvinuté receptúry z vysokokvalitných živočíšnych bielkovín, lákavé textúry a sofistikované chute si získavajú náročných majiteľov psov na celom svete.

Filtrovať a zoradiť

Cena Príchuť Vlastnosti Balenie
Filter

Cesar: 22 produktov

Selection in Sauce s kuracím mäsom a zeleninou, hovädzím mäsom a mrkvou 4 x 100 g

Cesar Selection in Sauce s kuracím mäsom a zeleninou, hovädzím mäsom a mrkvou 4 x 100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 vrecúška po 100 g
  • varené vo vrecku
  • mimoriadne čerstvé a aromatické
€ 5,07 € 6,34 (€ 12,68 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Senior 10+ s jemným kuracím mäsom a ryžou v želé

Cesar Senior 10+ s jemným kuracím mäsom a ryžou v želé, 150 g

  • mäsová paštéta, ryža a želé
  • špeciálne pre psov 10+
  • bez umelých príchutí a farbív
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cesar Vidiecke ragú v omáčke 4 x 150 g

Cesar Vidiecke ragú v omáčke 4 x 150 g, 600 g

  • 4 druhy vidieckeho ragú po 150 g
  • šťavnaté kúsky a prílohy
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
€ 6,49 (€ 10,82 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Záhradný výber s hydinou, zeleninou a ryžou

Cesar Záhradný výber s hydinou, zeleninou a ryžou, 150 g

  • mokré krmivo pre dospelé psy
  • paštéta, zeleninová ryža a želé
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cesar PLUSPACK 20 + 8 ZDARMA (2 druhy)

Cesar PLUSPACK 20 + 8 ZDARMA (2 druhy)

  • 14x vidiecke ragú, po 150 g
  • 14x terina Classic, po 150 g
  • šťavnaté kúsky a pevná štruktúra
€ 36,99

Doručenie do 06. októbra

Vidiecke ragú s teľacím a morčacím mäsom v lahodnej omáčke

Cesar Vidiecke ragú s teľacím a morčacím mäsom v lahodnej omáčke, 150 g

  • výdatné ragú
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • šťavnatá textúra ragú
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Záhradná terina s výdatným hovädzím mäsom

Cesar Záhradná terina s výdatným hovädzím mäsom, 300 g

  • vyvážené a chutné
  • prírodné zložky
  • bez cukru a umelých prísad
€ 2,89 (€ 9,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Fresh Bowls s hydinou, červenou ryžou, zelenou fazuľkou a tekvicou

Cesar Fresh Bowls s hydinou, červenou ryžou, zelenou fazuľkou a tekvicou, 85 g

  • s chutnou hydinou
  • bez umelých dochucovadiel
  • vyvážené a šetrne pripravené
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cesar Selection in Sauce Multipack 12 x 100 g

Cesar Selection in Sauce Multipack 12 x 100 g, 1.200 g

  • 4 druhy po 100 g
  • bez pridaného cukru
  • s mäsom a zeleninou
€ 10,59 (€ 8,83 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vidiecke ragú s hydinou a zeleninou v lahodnej omáčke

Cesar Vidiecke ragú s hydinou a zeleninou v lahodnej omáčke, 150 g

  • výdatné a bohaté
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • šťavnatá textúra ragú
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cesar Záhradná terina s teľacím mäsom a mrkvou

Cesar Záhradná terina s teľacím mäsom a mrkvou, 300 g

  • vyvážené a chutné
  • prírodné zložky
  • bez cukru a umelých prísad
€ 2,89 (€ 9,63 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Fresh Bowls s kuracím mäsom, sladkými zemiakmi, zelenou fazuľkou a jačmeňom

Cesar Fresh Bowls s kuracím mäsom, sladkými zemiakmi, zelenou fazuľkou a jačmeňom, 85 g

  • s jemným kuracím mäsom
  • bez pridaného cukru
  • vyvážené a jemne pripravené
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Classic s jemným hovädzím mäsom a pečeňou

Cesar Classic s jemným hovädzím mäsom a pečeňou, 150 g

  • intenzívna chuť mäsa
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • bohaté a šťavnaté želé
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Terina bohatá na kuracie mäso Natural Goodness

Cesar Terina bohatá na kuracie mäso Natural Goodness, 400 g

  • pre dospelých psov
  • prírodné zložky
  • so superfood
€ 3,59 (€ 8,98 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cesar Bio terina s rybami Natural Goodness

Cesar Bio terina s rybami Natural Goodness, 100 g

  • jemná textúra
  • s rybami, hráškom a mrkvou
  • bez obilnín
€ 1,99 (€ 19,90 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Classic s jemným teľacím a hydinovým mäsom

Cesar Classic s jemným teľacím a hydinovým mäsom, 150 g

  • intenzívna chuť mäsa
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • bohaté a šťavnaté
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Classic s jemným kuracím a morčacím mäsom

Cesar Classic s jemným kuracím a morčacím mäsom, 150 g

  • intenzívna chuť mäsa
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • bohaté a šťavnaté želé
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Vidiecke ragú s morčacím a hovädzím mäsom v lahodnej omáčke

Cesar Vidiecke ragú s morčacím a hovädzím mäsom v lahodnej omáčke, 150 g

  • výdatné a bohaté
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • šťavnatá textúra ragú
€ 1,99 (€ 13,27 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Cesar Classic Terrine Selection 4 x 150 g

Cesar Classic Terrine Selection 4 x 150 g, 600 g

  • 4 druhy po 150 g
  • pevné a šťavnaté
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
€ 6,49 (€ 10,82 / kg)

Doručenie do 06. októbra

Terina bohatá na hovädzie mäso Natural Goodness

Cesar Terina bohatá na hovädzie mäso Natural Goodness, 400 g

  • pre dospelých psov
  • prírodné zložky
  • so superfood
€ 3,59 (€ 8,98 / kg)

Vypredané

Cesar Terina s jemným kuracím mäsom Classic

Cesar Terina s jemným kuracím mäsom Classic, 300 g

  • bohatá receptúra
  • vysoký obsah bielkovín a vlhkosti
  • so šťavnatým želé
€ 2,89 (€ 9,63 / kg)

Doručenie do 20. októbra

Terina bohatá na jahňacie mäso Natural Goodness

Cesar Terina bohatá na jahňacie mäso Natural Goodness, 400 g

  • pre dospelých psov
  • prírodné zložky
  • so superfood
€ 3,59 (€ 8,98 / kg)

Momentálne nie je k dispozícii