Starostlivosť a doplnky výživy pre psov Canosept

Praktické produkty na nenáročné použitie v domácnosti.

Tu nájdete všetko, čo potrebujete pre bezproblémovú starostlivosť o psa. Pretože blaho vášho psa je našou najvyššou prioritou, Canosept rozšíril svoj sortiment produktov starostlivosti o vybrané doplnky stravy.

Filtrovať a zoradiť

Cena Vlastnosti Oblasť použitia
Filter

Canosept: 19 produktov

Canosept Sada na čistenie zubov pre psov

Canosept Sada na čistenie zubov pre psov

  • 1x prstová kefka
  • 1x trojhlavá zubná kefka
  • 1x zubná pasta Dental Gel
€ 24,49

Doručenie do 07. októbra

Canosept Návleky na prst na starostlivosť o uši

Canosept Návleky na prst na starostlivosť o uši, 50 ks

  • čistenie a dezodorizácia
  • jednoduché používanie
  • na vonkajší zvukovod
€ 15,59 (€ 0,31 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Sprej na rany

Canosept Sprej na rany, 75 ml

  • nemastné zloženie
  • jednoduché použitie
  • bez pálenia
€ 15,59 (€ 207,87 / l)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Návleky na prst na čistenie zubov

Canosept Návleky na prst na čistenie zubov, 50 ks

  • jednoduché čistenie
  • pre celý chrup psa
  • praktické na cesty
€ 15,59 (€ 0,31 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Sprej na starostlivosť o pokožku

Canosept Sprej na starostlivosť o pokožku, 250 ml

  • jemné a prírodné zloženie
  • podpora pri svrbení
  • vhodné aj pre iné domáce zvieratá
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Črevná flóra

Canosept Črevná flóra, 30 tabliet

  • vyvinuté v spolupráci s veterinármi
  • kombinácia probiotík a prebiotík
  • ideálne počas stresových situácií a po nich
€ 28,49 (€ 791,39 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Gél na rany

Canosept Gél na rany, 20 ml

  • nepáli
  • aj ako gél na jazvy
  • bez farby a zápachu
€ 21,49 (€ 1.074,50 / l)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Starostlivosť o chrup psa

Canosept Starostlivosť o chrup psa, 100 ml

  • jednoduché čistenie zubov psa
  • pomáha pri zápachu z úst
  • jednoduché použitie
€ 15,59 (€ 155,90 / l)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Starostlivosť o labky

Canosept Starostlivosť o labky, 75 g

  • ošetruje a hydratuje
  • rýchlo sa vstrebáva bez mastného filmu
  • praktické použitie
€ 15,59 (€ 207,87 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Zubná kefka s 3 hlavicami

Canosept Zubná kefka s 3 hlavicami

  • jednoduchá manipulácia
  • s ergonomickou rukoväťou
  • odporúčaná veterinármi
€ 11,29

Doručenie do 07. októbra

Canosept Zubné kefky na prst

Canosept Zubné kefky na prst, 3 ks

  • ideálne na navykanie
  • pre jemnú ústnu hygienu
  • opakovane použiteľné
€ 14,19 (€ 4,73 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Kĺby

Canosept Kĺby, 80 tabliet

  • vyvinuté v spolupráci s veterinármi
  • s práškom z mušle zelenoústej a ďalšími zložkami
  • od šteniat až po seniorov
€ 56,49 (€ 353,06 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Tampóny na starostlivosť o oči

Canosept Tampóny na starostlivosť o oči, 100 ks

  • jednoduché použitie
  • jemný extrakt z aloe vera
  • šetrné k citlivej pokožke
€ 15,59 (€ 0,16 / ks)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Starostlivosť o oči

Canosept Starostlivosť o oči, 120 ml

  • pH-neutrálne zloženie bez parfumácie
  • extrakt z lieskových orieškov a nevädze
  • určené na okolie očí
€ 15,59 (€ 129,92 / l)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Čistič uší

Canosept Čistič uší, 125 ml

  • uvoľňuje nečistoty a ušný maz
  • čistiaci, dezodoračný a premasťujúci účinok
  • príjemný pri svrbení
€ 15,59 (€ 124,72 / l)

Doručenie do 07. októbra

Canosept Upokojujúci obojok Home Comfort

Canosept Upokojujúci obojok Home Comfort

  • jednoduché použitie
  • s valeriánou a levanduľou
  • s bezpečnostným mechanizmom
€ 28,99

Doručenie do 07. októbra

Canosept Zubná pasta Dental Gel

Canosept Zubná pasta Dental Gel, 100 g

  • s mätou pre svieži dych
  • bez pridaného cukru, fluoridu a xylitolu
  • odporúčaná veterinármi
€ 14,19 (€ 141,90 / kg)

Doručenie do 23. októbra

Canosept Sprej s mikrostriebrom

Canosept Sprej s mikrostriebrom, 75 ml

  • vytvára ochranný film
  • s mikrostriebrom, panthenolom a aloe vera
  • bez hliníka
€ 22,99 (€ 306,53 / l)

Doručenie do 23. októbra

Canosept Sprej na starostlivosť o srsť

Canosept Sprej na starostlivosť o srsť, 250 ml

  • bez alkoholu a rozpúšťadiel
  • uvoľňuje splstnatenú srsť
  • jednoduché rozčesávanie
€ 15,59 (€ 62,36 / l)

Doručenie do 23. októbra