bunny CareGel, 100 ml

Jemná starostlivosť o pokožku a labky pre trpasličie králiky a hlodavce

€ 17,78 € 19,76 -10%

(€ 177,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade od: 18. novembra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do piatok, 20. novembra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 59,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • príjemná gélová konzistencia
  • s prírodným extraktom z borovicového dreva
  • užitočný pomocník

Často nakupované spolu s bunny My little Sweetheart, púpava (30 g)

bunny CareGel, 100 ml € 17,78 (€ 177,80 / l)
bunny My little Sweetheart, púpava (30 g) € 3,15 (€ 105,00 / kg)
Celková cena: € 20,93
Popis

Tento vysokokvalitný CareGel sa vďaka svojim cenným zložkám stará o podráždené labky a miesta na koži. Je preto nenahraditeľným pomocníkom v mnohých situáciách.

  • Jemná starostlivosť o kožu a labky pre trpasličie králiky a hlodavce
  • S prírodným výťažkom z borovice
  • Príjemná gélová konzistencia

Aplikácia

  • Gél sa nanáša v tenkej vrstve na postihnuté miesta raz alebo dvakrát denne.
  • Len na vonkajšie použitie.
Č. produktu: BUN-12030
Obsah: 100 ml
EAN: 4018761120307
Č. výrobcu: 12030
Značky: bunny
Typ srsti: všetky typy
Malé zvieratá: trpasličí králik, morča, škrečok, myš, potkan, pieskomil, degu, činčila
Produktové rady: Care
Ročné obdobie: všetky
Zloženie

Voda, Extrakt z dreva borovice, Citrónová voda, Xanthan, Prášok z írskeho machu, Glyceryl Caprylate, Sodium phytate, Glukóza, Glycerín, Sodium hydroxide, Kyselina levulová, Kyselina anízová, Sodium levulinate, Silver sulfate

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: bunny Tierernährung Gmbh, Krukumer Straße 37, 49328, Melle, Nemecko, www.bunny-nature.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: bunny CareGel

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder