Almo Nature

Krmivá pre domáce zvieratá vyrobené zo zložiek používaných pri výrobe potravín

Almo Nature ponúka mačkám a psom skutočnú kvalitu: všetky suroviny boli pôvodne určené na ľudskú spotrebu a majú aj bio certifikáciu v súlade s normami EÚ. Recepty sú vyvíjané z pohľadu zvierat s ohľadom na ich potreby. Značka patrí do nadácie, ktorá sa venuje ochrane biodiverzity a podpore opatrení proti zmene klímy. Všetok zisk ide na tieto projekty.

Filtrovať a zoradiť

Cena Živočíšne druhy Príchuť Vlastnosti
Filter

Almo Nature: 24 produktov

Almo Nature Tuniak a kalamáre HFC Jelly 70 g

Almo Nature Tuniak a kalamáre HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie stehná HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie stehná HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie prsia HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie prsia HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jediný zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Makrela HFC Jelly 70 g

Almo Nature Makrela HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Atlantický tuniak HFC Natural 70 g

Almo Nature Atlantický tuniak HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Losos HFC Jelly 70 g

Almo Nature Losos HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden živočíšny zdroj bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Tuniak pacifický HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak pacifický HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Tuniak a mladé sardinky HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak a mladé sardinky HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Tuniak a kuracie mäso HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak a kuracie mäso HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Tuniak a krevety HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak a krevety HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Losos a kuracie mäso HFC Jelly 70 g

Almo Nature Losos a kuracie mäso HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Krmivo s kuracím mäsom pre mačiatka HFC 70 g

Almo Nature Krmivo s kuracím mäsom pre mačiatka HFC 70 g, 70 g

  • od 2. mesiaca života
  • paštéta
  • mäso v potravinárskej kvalite
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Morské ryby HFC Jelly 70 g

Almo Nature Morské ryby HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • viacero zdrojov živočíšnych bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Teľacie mäso HFC Natural 70 g

Almo Nature Teľacie mäso HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 1,99 € 2,10 (€ 28,43 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Tuniak a mušle HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak a mušle HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie filé HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie filé HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie mäso a tekvica HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie mäso a tekvica HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie mäso a syr HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie mäso a syr HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Pstruh a tuniak HFC Jelly 70 g

Almo Nature Pstruh a tuniak HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie mäso a pečeň HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie mäso a pečeň HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Kuracie mäso a krevety HFC Natural 70 g

Almo Nature Kuracie mäso a krevety HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • dva zdroje živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Tuniak, kuracie mäso a syr HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak, kuracie mäso a syr HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • tri zdroje živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Losos a mrkva HFC Jelly 70 g

Almo Nature Losos a mrkva HFC Jelly 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • s rastlinnou želatínou
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra

Almo Nature Tuniak a kukurica HFC Natural 70 g

Almo Nature Tuniak a kukurica HFC Natural 70 g, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jeden zdroj živočíšnych bielkovín
  • bez lepku a aróm
€ 2,19 (€ 31,29 / kg)

Doručenie do 07. októbra