Produkty na úpravu vody

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Úprava vody: 9 produktov

Tetra AquaSafe

Tetra AquaSafe, 250 ml

  • robí vodu z vodovodu vhodnou pre ryby tým, že okamžite neutralizuje škodlivé látky
  • neutralizuje nebezpečný chlór, chloramín, meď, zinok a olovo
  • chráni žiabre a sliznicu rýb
€ 11,29 (€ 45,16 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra CrystalWater

Tetra CrystalWater, 250 ml

  • Pre krištáľovo čistú vodu
  • Účinne viaže zákal pre filtre
  • Pre všetky sladkovodné akvária
€ 14,19 (€ 56,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra FilterActive

Tetra FilterActive , 100 ml

  • pridáva vysoko aktívne živé baktérie a tým podporuje trvalú biologickú aktivitu v akváriu
  • urýchľuje rozklad škodlivín, ako je amoniak a dusitany
  • zlepšuje čistiaci výkon čistého vodného filtra
€ 9,89 (€ 98,90 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra PlantaMin

Tetra PlantaMin, 250 ml

  • silný rast rastlín
  • 30-dňová dlhodobá zásoba železa
  • bez škodlivých fosfátov a dusičnanov
€ 14,19 (€ 56,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Easy Balance

Tetra Easy Balance, 250 ml

  • udržuje ryby a rastliny v dobrej kondícii
  • znižuje potrebu výmeny vody a stabilizuje dôležité parametre vody až na 6 mesiacov
  • zjednodušuje údržbu akvária
€ 12,69 (€ 50,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra PlantaPro

Tetra PlantaPro, 250 ml

  • pridáva stopové prvky a vitamíny, ktoré sa spotrebúvajú rýchlo a v rastlinnej forme
  • pre zdravý a bujný rast rastlín
  • svieže zelené listy a svetlé farby
€ 18,39 (€ 73,56 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra CO2 Plus

Tetra CO2 Plus, 250 ml

  • CO2 je základná živina pre zdravý a bujný rast rastlín
  • pridáva do vody uhlík v rastlinnej forme
  • biologické uvoľňovanie CO2 až jeden týždeň
€ 14,19 (€ 56,76 / l)

Doručenie do 06. októbra

Tetra Algetten

Tetra Algetten, 12 ks

  • Prevencia a dlhodobá kontrola rias
  • praktické zásobovanie
  • bráni rastu nových rias
€ 10,71 € 11,28 (€ 0,89 / ks)

Doručenie do 06. októbra

Tetra SafeStart

Tetra SafeStart, 100 ml

  • obsahuje špeciálne chované živé nitrifikačné baktérie, ktoré preukázateľne znižujú toxický amoniak a dusitany v akváriu
  • skladovateľnosť 12 mesiacov bez akéhokoľvek chladenia pri teplotách 20-30 °C
  • možno použiť pri zakladaní nového akvária, ako aj po aplikácii lieku a po každej výmene vody
€ 18,39 (€ 183,90 / l)

Doručenie do 06. októbra