VEGDOG Green Crunch, 10 kg

Vegánske granuly pre psov

€ 98,99

(€ 9,90 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 10 kg

Na sklade

Bezplatné doručenie do dňa: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa o 23:59 .

Slovensko: doprava zadarmo
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • od prvého roku života
  • chrumkavé a chutné
  • s chutnou zeleninou
  • bez zbytočných prísad
  • vyrobené v Nemecku

Často nakupované spolu s VEGDOG Jerkeys, 80 g

VEGDOG Green Crunch, 10 kg € 98,99 (€ 9,90 / kg)
VEGDOG Jerkeys, 80 g € 4,69 (€ 58,63 / kg)
Celková cena: € 103,68
Popis

Green Crunch VEGDOG ponúka plnohodnotné a vyvážené krmivá pre chlpáčov, ktorí majú radi chrumkavé krmivo v miske! Toto vegánske suché krmivo využíva namiesto živočíšneho zdroja bielkovín rastlinný zdroj zo šošovice a hrachu. Táto výživná a zároveň chutná receptúra je obohatená o lahodné riasy bohaté na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, ako aj o sladké zemiaky, tekvicu, mrkvu, čučoriedky a špeciálnu minerálnu zmes VEGDOG.

Toto krmivo, starostlivo vyrobené v Nemecku, neobsahuje žiadne lákavé prísady, farbivá ani konzervačné látky.

Pozor! Green Crunch NIE JE vhodný pre šteniatka a dojčiace sučky!

Odporúčané kŕmenie

Odporúčame prechod na toto krmivo postupne, v priebehu približne 3 týždňov, resp. u psov s citlivým trávením v priebehu 4 týždňov. Zmeny v množstve a konzistencii výkalov, ako aj zvýšená tvorba plynov sú normálne. Takéto zmeny by sa po určitej dobe mali normalizovať.

Hmotnosť psa Denná dávka
< 5 kg 80 - 100 g
< 10 kg 130 - 165 g
< 20 kg 225 - 280 g
< 30 kg 300 - 378 g
< 40 kg 380 - 470 g
< 50 kg 445 - 560 g

Č. produktu: VGD-380025
Obsah: 10 kg
EAN: 4260446691712
Č. výrobcu: 380025
Značky: VEGDOG
Deklarácia krmiva: kompletné
Vlastnosti produktu: bez konzervačných látok, bez umelých farbív a atraktantov, bez obilnín, bez lepku, vegánsky, chrumkavý
Životná fáza: adult
Všeobecné informácie: nová receptúra
Zloženie

35 % Sladké zemiaky, 18 % Hrach, Hrachový proteín, 15 % Šošovica, Minerály, Repkový olej, Slnečnicový olej, Ľanové semienka, Rohovník, 2 % Prírodné pivovarské kvasnice, Mrkva, Čučoriedky, Tekvica, 0,1 % Riasy

Zložky

Analytické zložky

Zložky pre/na 100 g
Surový proteín 23 %
Hrubá vláknina 3,3 %
Surové oleje a tuky 7,5 %
Surový popol 6,3 %
Vlhkosť 8 %
Calcium 0,8 %
Fosfor 0,46 %
Obsah purínov 40 mg
Pomer Ca:P 1,7:1
Obsah kalórií 344 kcal

Výživové a fyziologické zložky

Zložky pre/na 1 kg
Vitamin A (3a672a) 17.500 I.U.
Vitamin D3 (3a671) 1.610 I.U.
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 63 mcg
Calcium D-pantothenate (3a841) 16,8 mg
L-karnitín (3a910) 220 mg
Taurín (3a370) 874 mg
DL-Methionine (3c301) 6,5 g
Eisen als Eisenglycin (3b108) 2,3 mg
Copper as glycine copper chelate, hydrate E4 1,8 mg
Zinc oxide (3b603) 59 mg
Iodine as calcium iodate anhydrous E2 1,6 mg
Selenium as sodium selenite (3b801) 0,2 mg

technologické doplnkové látky

Zložky pre/na 1 kg
Konservierungsmittel & Antioxidationsmittel 13 mg
unter anderem Kyselina citrónová 1a330
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: younikat GmbH, Am Weißbach 66, 82396, Pähl, Nemecko, www.vegdog.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: VEGDOG Green Crunch

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
5 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

5 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder