Naše najpredávanejšie produkty

Filtrovať a zoradiť

Cena Značky
Filter

Topsellery: 25 produktov

Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g

Felix Fantastic "dvojnásobne lahodný farmársky výber", Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • pre dospelé mačky
  • jemné kúsky v želé
  • bez umelých prísad
€ 36,00 € 48,01 (€ 5,29 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g

Rinti Filetto Jelly kapsička 100 g, kuracie mäso a šunka (100 g)

  • pre dospelých psov
  • v želé
  • s jemnými kúskami filé
€ 1,37 € 1,53 (€ 13,70 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g

PURINA ONE Mokré krmivo kuracie, hovädzie, jahňa a ryba Adult, Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • so 4 druhmi
  • 10x ryba a 10x kuracie mäso
  • 10x hovädzie mäso a 10x jahňacie mäso
€ 31,77 € 35,30 (€ 9,34 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur

Leonardo Kapsička s kuracím mäsom pur, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez cukru a obilnín
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

VEGDOG Green Crunch

VEGDOG Green Crunch, 4 kg

  • od prvého roku života
  • chrumkavé a chutné
  • s chutnou zeleninou
€ 39,53 € 49,42 (€ 9,88 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 GRATIS

  • pre psov od 25 kg
  • podporuje zdravie zubov
  • obsahuje vitamíny, minerály a ďalšie látky
€ 42,49

Doručenie do 08. októbra

Versele Laga Pet Pig müsli

Versele Laga Pet Pig müsli, 17 kg

  • pre ošípané od 3 týždňov
  • s lisovanými a extrudovanými granulami
  • obsahuje pufované obilniny a zeleninu
€ 38,12 € 42,36 (€ 2,24 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti TR Max-i-mum grainfree 12 kg

Rinti TR Max-​i-​mum grainfree 12 kg, Senior (12 kg)

  • vyvážené suché krmivo
  • 70 % mäsa a vnútorností
  • 30 % zeleniny
€ 76,26 € 84,74 (€ 6,36 / kg)

Bezplatné doručenie do dňa: 08. októbra

Leonardo Kapsička s králičím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s králičím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Feinest 150 g vanička

Rinti Feinest 150 g vanička, čistá hydina + šunka (150 g)

  • pre dospelých psov
  • s kúskami hydinového filé
  • bez vnútorností a pečene
€ 1,89 € 2,10 (€ 12,60 / kg)

Doručenie do 06. novembra

Kapsička kuracie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička kuracie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • kuracia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Leonardo Kapsička s bažantím mäsom a brusnicami

Leonardo Kapsička s bažantím mäsom a brusnicami, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Catsan Smart Pack 2 x 4 l

Catsan Smart Pack 2 x 4 l, 8 l

  • fleece so silnou absorpčnou schopnosťou
  • s nehrudkujúcou podstielkou
  • jednoduchá výmena
€ 14,19 (€ 1,77 / l)

Doručenie do 08. októbra

Kapsička hovädzie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička hovädzie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • hovädzia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Rinti Kennerfleisch 800 g

Rinti Kennerfleisch 800 g, hovädzie mäso (800 g)

  • pre dospelých psov (Adult)
  • vysoký podiel mäsa
  • s omega-3 mastnými kyselinami
€ 4,39 (€ 5,49 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny TIMOTHY

bunny TIMOTHY, 3 kg

  • pre rovnomerné obrusovanie zubov
  • vysoký obsah vlákniny podporuje normálnu funkciu čriev
  • optimálny pomer vápnika a fosforu
€ 24,49 (€ 8,16 / kg)

Doručenie do 08. októbra

bunny Seno FrischGras

bunny Seno FrischGras, jablko (500 g)

  • prirodzená rozmanitosť rastlín
  • šetrne sušené
  • bohaté na vlákninu a balastné látky
€ 6,39 (€ 12,78 / kg)

Doručenie do 03. novembra

Leonardo Kapsička s hydinou a vajcom

Leonardo Kapsička s hydinou a vajcom, 85 g

  • pre dospelé mačky
  • bez obilnín a cukru
  • vyrobené v Nemecku
€ 2,19 (€ 25,76 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Royal Canin Dachshund Adult

Royal Canin Dachshund Adult, 500 g

  • podporuje kosti a kĺby
  • prispieva k udržaniu svalovej hmoty
  • znižuje zápach stolice
€ 7,09 (€ 14,18 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kapsička jahňacie mäso + extra pulled Beef

Leonardo Kapsička jahňacie mäso + extra pulled Beef, 70 g

  • pre dospelé mačky
  • jahňacia paštéta s trhaným hovädzím mäsom
  • jemne uvarené
€ 2,29 (€ 32,71 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Heumanderl Seno Big Bag

Heumanderl Seno Big Bag, 6 kg

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 27,95 € 31,06 (€ 4,66 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Heumanderl Seno veľké

Heumanderl Seno veľké, 1.850 g

  • z Rakúska
  • vysoká kvalita
  • z takmer prírodného poľnohospodárstva
€ 11,42 € 12,69 (€ 6,17 / kg)

Doručenie do 08. októbra

Kapsičky Sensitive 1+ PLUSPACK – 36 + 16 ks zdarma

Perfect Fit Kapsičky Sensitive 1+ PLUSPACK – 36 + 16 ks zdarma

  • s lososom a kuracím mäsom
  • obsahuje probiotiká
  • podporuje trávenie
€ 52,49 (€ 11,88 / kg)

Vypredané

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g

Churu Mäsové pyré 60 x 14 g, variácie tuniaka (840 g)

  • doplnkové krmivo pre mačky
  • s rôznymi príchuťami
  • extra vysoký obsah tekutín
€ 43,20 € 48,01 (€ 51,43 / kg)

Doručenie do 22. októbra

Chipsi Podstielka Super

Chipsi Podstielka Super, 24 kg

  • jemne granulované vlákno zo 100 % mäkkého dreva
  • bez prachu a baktérií
  • extra absorpčná a viaže pachy
€ 31,77 € 35,30 (€ 1,32 / kg)

Doručenie do 06. novembra